Siz, futbol oyununun bir spor olduğuna inananlar... Siz, karşınızda güçlü bir rakip varsa ve eşit koşullarda yarışılırsa oyunun anlam ve değer kazanacağını düşünenler... Siz, maçlara takımınızla özdeşleşmek, rakibinize saygı duymak ve futbol gösterisi izlemek için gidenler... Siz, ülkenin bütün sporseverleri... Birleşiniz!

27 Ağustos 2009 Perşembe

Aslında sadece Futbol


Geçtiğimiz gün oynanan Westham U. - Millwall maçının ardından yaptığım gözlemlerin çoğu neslin şiddet eğilimli olduğu fakat bunu yapacak yüreğin de kendilerinde bulunmadığı doğrultusunda oldu,bunu en başında söyliyim dedim.
Olayların geçmişinden az çok bilgimiz var ki sadece Westham-Millwall maçı değil dünya üzerindeki bu tarz olayların çoğu bir şeye dayandırılıyor,yahu emmi neden bu gereksinimleri duydunuz siz bağımsız olarak tutamadınız mı bu takımları,biz taraftarız taraftarlığımızı da iyi yapıyoruz ama gidip kimsenin burnunu kırmıyoruz,yoksa yanlış mı yapıyoruz bilemedim.Birde bu tarz olayların ülke genelinde yarattığı depresif sonuçlar var biraz forum okursanız bunu açık bi şekilde göreceksiniz, hayatlarında bir ya da iki kere kavga görmüş insanlar sankilim green street hooligans filminden kaçmışcasına holiganizmi savunuyorlar, savunulacak bişeymiş gibi.

0 yorum:

Bu blogun sahibi kim?

Bu blogun sahibi sizsiniz, bu blogun sahibi tribünlerdir.Bu blogda yazanlar ve bu blogu yönetenler sadece sizlerin, yani gündemini belirlediğiniz tribünlerin haberlerini ve hallerini, değerlendirmelerini yapan kalemlerdir, bunun yanında spor haberleri dünyasından taraftarın ilgisini çekebilecek ''içi boş olmayan'' haberleri yakalar.. kopyalamaz, içeriğini değiştirmeden tribünlerin ilgisini çekebilecek hale getirir.