Siz, futbol oyununun bir spor olduğuna inananlar... Siz, karşınızda güçlü bir rakip varsa ve eşit koşullarda yarışılırsa oyunun anlam ve değer kazanacağını düşünenler... Siz, maçlara takımınızla özdeşleşmek, rakibinize saygı duymak ve futbol gösterisi izlemek için gidenler... Siz, ülkenin bütün sporseverleri... Birleşiniz!

6 Ağustos 2009 Perşembe

Babasını Korurken

Surbistan'dan gelen bir haber fanatizmin artık nerelere geldiğini tüm Dünya'ya gösteriyor, çok tehlikeli boyutlara ulaştı günümüzde.

Belgrad'ın işlek caddelerinden birisinin orta yerinde, baba oğul maçtan dönen ve dolaşan iki kişi; yaşları 15 ile 17 arasında değişen yaklaşık 20 kişilik bir partizan grubunun saldırısına uğradı. Saldırıya uğrayan baba Zoran Milenkoviç(44) ağır bıçak darbeleri alarak yere yığıldı.
O sırada babasına yardımcı olmaya çalışan oğul Adam Duşan(19) da saldırganların hıncından nasibini aldı ve o da yaralandı.
Olayın sürmesi nedeniyle çevre sakinlerinin ve çevrediklerin olaya müdahale etmek istemesi üzerine saldırganlar iki gruba ayrıldı ve ara sokaklara kaçtı. Sağ akciğer bölgesinden aldığı 4 bıçak darbesiyle ağır yaralanan Milenkoviç sağlık merkezine götürülerek, yoğun bakıma alındı, halen de yoğun bakımda.
Oğul Adam Duşan'da aldığı bıçak darbesiyle yaralandı ancak durumu iyi.Olayla ilgili polis soruşturmaya dvam ederken, henüz daha bir gelişme kaydedilemediği belirtildi.

Kaynak: ultraslife.ru

0 yorum:

Bu blogun sahibi kim?

Bu blogun sahibi sizsiniz, bu blogun sahibi tribünlerdir.Bu blogda yazanlar ve bu blogu yönetenler sadece sizlerin, yani gündemini belirlediğiniz tribünlerin haberlerini ve hallerini, değerlendirmelerini yapan kalemlerdir, bunun yanında spor haberleri dünyasından taraftarın ilgisini çekebilecek ''içi boş olmayan'' haberleri yakalar.. kopyalamaz, içeriğini değiştirmeden tribünlerin ilgisini çekebilecek hale getirir.