Siz, futbol oyununun bir spor olduğuna inananlar... Siz, karşınızda güçlü bir rakip varsa ve eşit koşullarda yarışılırsa oyunun anlam ve değer kazanacağını düşünenler... Siz, maçlara takımınızla özdeşleşmek, rakibinize saygı duymak ve futbol gösterisi izlemek için gidenler... Siz, ülkenin bütün sporseverleri... Birleşiniz!

29 Ağustos 2009 Cumartesi

Çelişki

Çelişkinin adı, Sercan Yıldırım.
Mehmet Topuz transferinde oynanan oyunlar veya yaşanan olaylar silsilesi gibi olmasa da basit bazda bir çelişki Sercan Yıldırım ismi,transferi.
Sercan, kendi ağzıyla gitmiyorum demesine karşın yapılan haberler hep sürdü,hep sürdü.Hala da sürüyor.
Bir insanın gitmiyorum demesi, ve klübünün de satmıyoruz demesine rağmen basın-yayın organlarının bu konuyu gündemden indirmemesinin amacı nedir?
Kimse gazetecilik bunu gerektirir,ne görür duyarsa yazacak demesin. Yok öyle birşey. Bunlar futbolcunun ve başta ailesinin kafasını karıştırıp, o paralara futbolcunun ailesini ikna etme çabalarıdır bizce.
Burası zaten olağan şeyler. Ya çelişkiyi getirenler,doğuran sebepler?
Satmıyoruz denilmesine rağmen, Bursaspor Klübü'nün resmi yayın organı olan BursasporTv'deki spor müdürü Mehmet Gerçeksi yapılan programda Sercan ile ilgili açılan muhabette ''Keşke Avrupa'dan bir klübe gitseydi'' diye bir cümle kuruyor.
Yani; Sercan gitmem demesine,klübün satmayacağız demesine karşın Sercan gitti mi?
7 Milyon euro+Nonda konuşuluyor.
Tabata gibi bir futbolcunun 8 milyon euro ettiği bu futbol dünyasında,Sercan Yıldırım gibi geleceğin yıldız adayı bir futbolcunun bu rakama gitmesini kabullenmek zor.

0 yorum:

Bu blogun sahibi kim?

Bu blogun sahibi sizsiniz, bu blogun sahibi tribünlerdir.Bu blogda yazanlar ve bu blogu yönetenler sadece sizlerin, yani gündemini belirlediğiniz tribünlerin haberlerini ve hallerini, değerlendirmelerini yapan kalemlerdir, bunun yanında spor haberleri dünyasından taraftarın ilgisini çekebilecek ''içi boş olmayan'' haberleri yakalar.. kopyalamaz, içeriğini değiştirmeden tribünlerin ilgisini çekebilecek hale getirir.