Siz, futbol oyununun bir spor olduğuna inananlar... Siz, karşınızda güçlü bir rakip varsa ve eşit koşullarda yarışılırsa oyunun anlam ve değer kazanacağını düşünenler... Siz, maçlara takımınızla özdeşleşmek, rakibinize saygı duymak ve futbol gösterisi izlemek için gidenler... Siz, ülkenin bütün sporseverleri... Birleşiniz!

21 Ağustos 2009 Cuma

Holiganlar İş Başında

Dün akşam Dinamo Bükreş ve Slovan Liberec takımları arasında oynanan UEFA Avrupa Ligi(eski ismiyle Uefa Kupası) karşılaşması çıkan olaylar nedeniyle tatil edildi. Maça favori olarak çıkan ama maçın bitmesine 5 dakika kala 2-0 geride olan Dinamo Bükreş'te yenilgiyi ve skoru hazmedemeyen taraftarlar sahaya indi. Yaklaşık 100 taraftarın sahaya indiği olaylar sonucunda hakem maçı tatil etti.
Bakalım Dinamo Bükreş'e nasıl bir ceza gelecek...

0 yorum:

Bu blogun sahibi kim?

Bu blogun sahibi sizsiniz, bu blogun sahibi tribünlerdir.Bu blogda yazanlar ve bu blogu yönetenler sadece sizlerin, yani gündemini belirlediğiniz tribünlerin haberlerini ve hallerini, değerlendirmelerini yapan kalemlerdir, bunun yanında spor haberleri dünyasından taraftarın ilgisini çekebilecek ''içi boş olmayan'' haberleri yakalar.. kopyalamaz, içeriğini değiştirmeden tribünlerin ilgisini çekebilecek hale getirir.