Siz, futbol oyununun bir spor olduğuna inananlar... Siz, karşınızda güçlü bir rakip varsa ve eşit koşullarda yarışılırsa oyunun anlam ve değer kazanacağını düşünenler... Siz, maçlara takımınızla özdeşleşmek, rakibinize saygı duymak ve futbol gösterisi izlemek için gidenler... Siz, ülkenin bütün sporseverleri... Birleşiniz!

30 Ağustos 2009 Pazar

Yok daha neler

Yok yok,yazının Erman Toroğluyla veya Maraton programıyla falan alakası yok.Resim az çok konu ile bağlantılı olduğundan bunu koyduk.
Ankaragücü'nde yeni başkanlık seçimi yapıldı.Kim başkan seçildi, Ankaraspor'un veliahtı Ahmet Gökçek. Aaa bu soyad bir yerden tanıdık geliyor bana. Melih Gökçek'in oğlu değil mi bu, ta kendisi.
Spora siyaset karışmasın diye belediye başkanlarının klüp başkanı olmasını engelleyen yasa geleli 3 yıl ola ki demokraside çareler tükenmez terimi bir kez daha vuku buluyor,gerçek oluyor. Bu adamların, demokrasiye ve kanunlara karşı gerçekleştirmek istedikleri tutum ve hareketlerini demokrasi gölgesinde ikiyüzülülük perdesinin ardına saklanarak yapıyor olmaları insanı deli ediyor.
Şimdi çıkar Melih Gökçek der ki ''benim bağlantım yok, başkan olan oğlum..ben değil'' televizyonun karşısında duran beyinler de salak ya(sözümüz bilinçli taraftardan dışarı) inanacak buna.
Buna tepki göstermeyen, takımının ve kendilerinin siyasi çıkarlara ve rantlara alet edilmesine tepki göstermeyeni göstermeyecek olan Ankaragüçlü arkadaşlara bedava kömürleri ile ısınacakları rahat bir yıl diliyoruz.
Ha resim ne alaka, bilmem. Komik ya resim, bende komiklik bakımından bir bağlantı kurdum Tsubasa futbol yorumcusu olursa anca Melih Gökçek'in bu dediklerine inanırız falan filan.

0 yorum:

Bu blogun sahibi kim?

Bu blogun sahibi sizsiniz, bu blogun sahibi tribünlerdir.Bu blogda yazanlar ve bu blogu yönetenler sadece sizlerin, yani gündemini belirlediğiniz tribünlerin haberlerini ve hallerini, değerlendirmelerini yapan kalemlerdir, bunun yanında spor haberleri dünyasından taraftarın ilgisini çekebilecek ''içi boş olmayan'' haberleri yakalar.. kopyalamaz, içeriğini değiştirmeden tribünlerin ilgisini çekebilecek hale getirir.