Siz, futbol oyununun bir spor olduğuna inananlar... Siz, karşınızda güçlü bir rakip varsa ve eşit koşullarda yarışılırsa oyunun anlam ve değer kazanacağını düşünenler... Siz, maçlara takımınızla özdeşleşmek, rakibinize saygı duymak ve futbol gösterisi izlemek için gidenler... Siz, ülkenin bütün sporseverleri... Birleşiniz!

15 Eylül 2009 Salı

Avrupa kolla kendini..

12 dev adam dün Sırbistan'ı da mağlup etti.Uzatmalarda da olsa, yoluna kayıpsız devam etmek çok önemliydi ve bu yola girildi de. Hiçbirimiz beklemiyorduk bunu, heleki Efes Cup'un ardından.Rakiplerini sırasıyla bozguna uğratan 12 dev adam, bizi de şaşkınlığa boğdu şaşkınlığı sevinçle yoğurarak.
Önemli olan, bu vakittten sonra yoldan çıkılmaması, hedeften uzaklaşılmaması.
Fransa ve Yunanistan gibi iki önemli rakip diğer grupta çekişiyor olsa da, bizleri bekliyor olsa da, bu güne kadar İspanya'yı, Sırbistan'ı mağlup eden millilerimizin hedefini açıkça şampiyonluk olarak açıklaması çok da abes kaçmayacaktır herhalde.
İntertoto kupası yıllarında Bursa Atatürk'ten yükselen bestenin son kısmıyla sesleniyoruz Avrupa'ya..
Avrupa kolla kendini..

0 yorum:

Bu blogun sahibi kim?

Bu blogun sahibi sizsiniz, bu blogun sahibi tribünlerdir.Bu blogda yazanlar ve bu blogu yönetenler sadece sizlerin, yani gündemini belirlediğiniz tribünlerin haberlerini ve hallerini, değerlendirmelerini yapan kalemlerdir, bunun yanında spor haberleri dünyasından taraftarın ilgisini çekebilecek ''içi boş olmayan'' haberleri yakalar.. kopyalamaz, içeriğini değiştirmeden tribünlerin ilgisini çekebilecek hale getirir.