Siz, futbol oyununun bir spor olduğuna inananlar... Siz, karşınızda güçlü bir rakip varsa ve eşit koşullarda yarışılırsa oyunun anlam ve değer kazanacağını düşünenler... Siz, maçlara takımınızla özdeşleşmek, rakibinize saygı duymak ve futbol gösterisi izlemek için gidenler... Siz, ülkenin bütün sporseverleri... Birleşiniz!

30 Eylül 2009 Çarşamba

Bekolaştıramadıklarımızdan mısınız?

Ülkemizin basketbol liginin de ana sponsoru olan Beko, Almanya Basketbol Ligi "Bundesliga"nın da ana sponsoru oldu. Almanya Basketbol Ligi, 2009-10 sezonundan itibaren altı sezon boyunca "Beko Basketball Bundesliga" adıyla oynanacak. Beko aynı zamanda "BBL All-Star", "BBL Top Four" ve "BBL Şampiyonlar Kupası"nın da sponsoru oldu.
Arçelik genel müdürü Levent Çakıroğlu, "Beko, 2006 yılında Türkiye Basketbol Ligi'ne sponsor olarak başladıkları yatırımlarını "2009 FIBA Asya Basketbol Şampiyonası" ve Polonya'da gerçekleşen "Eurobasket 2009" ile uluslararası boyuta taşıdıklarını söylerken, 2010 Dünya Basketbol Şampiyonası'nın da resmi sponsoru olduklarını hatırlattı.
"Beko Basketball Bundesliga" 3 ekim 2009 cumartesi son şampiyon EWE Baskets Oldenberg ve Telekom Basket Bonn arasında oynanacak "Şampiyonlar Kupası" finaliyle başlayacak.

0 yorum:

Bu blogun sahibi kim?

Bu blogun sahibi sizsiniz, bu blogun sahibi tribünlerdir.Bu blogda yazanlar ve bu blogu yönetenler sadece sizlerin, yani gündemini belirlediğiniz tribünlerin haberlerini ve hallerini, değerlendirmelerini yapan kalemlerdir, bunun yanında spor haberleri dünyasından taraftarın ilgisini çekebilecek ''içi boş olmayan'' haberleri yakalar.. kopyalamaz, içeriğini değiştirmeden tribünlerin ilgisini çekebilecek hale getirir.