Siz, futbol oyununun bir spor olduğuna inananlar... Siz, karşınızda güçlü bir rakip varsa ve eşit koşullarda yarışılırsa oyunun anlam ve değer kazanacağını düşünenler... Siz, maçlara takımınızla özdeşleşmek, rakibinize saygı duymak ve futbol gösterisi izlemek için gidenler... Siz, ülkenin bütün sporseverleri... Birleşiniz!

13 Eylül 2009 Pazar

Beyefendi

Mustafa Sarp..
Dün akşamki Galatasaray-Beşiktaş derbisinde ilk golü kaydeden, Galatasaray'ın Bursaspor'dan yeni transferi.
Maç esnasında Tabata ile yaşadığı pozisyonda ve devamında yaşananlarla ilgili maçtan sonra uzatılan mikrafonlara çok güzel ve örnek alınası bir demeç verdi.
''Tam bileğime geldi darbe, o anda o bilek kırılabilirdi ve sinirlendim o can havliyle Tabata'nın üstüne gettim. Pozisyonda Tabata kesinlikle samimi değildi, kastılıydı ama yaptığım hareket için Tabata başta olmak üzere herkesten özür diliyorum'' demiş Mustafa Sarp.

Helal olsun valla, varmış demekki ülkemizde de böyle topçular.

1 yorum:

Serhat Öztürk dedi ki...

Ülkemizdeki böyle futbolculara ihtiyacı var işte. Parayı alıp yan gelip yatan değil her şeyi hakkıyla aldığı parayıda alnının akıyla kazanan futbolculara .. Helal olsun sana Mustafa Sarp !.

13 Eylül 2009 03:47

Bu blogun sahibi kim?

Bu blogun sahibi sizsiniz, bu blogun sahibi tribünlerdir.Bu blogda yazanlar ve bu blogu yönetenler sadece sizlerin, yani gündemini belirlediğiniz tribünlerin haberlerini ve hallerini, değerlendirmelerini yapan kalemlerdir, bunun yanında spor haberleri dünyasından taraftarın ilgisini çekebilecek ''içi boş olmayan'' haberleri yakalar.. kopyalamaz, içeriğini değiştirmeden tribünlerin ilgisini çekebilecek hale getirir.