Siz, futbol oyununun bir spor olduğuna inananlar... Siz, karşınızda güçlü bir rakip varsa ve eşit koşullarda yarışılırsa oyunun anlam ve değer kazanacağını düşünenler... Siz, maçlara takımınızla özdeşleşmek, rakibinize saygı duymak ve futbol gösterisi izlemek için gidenler... Siz, ülkenin bütün sporseverleri... Birleşiniz!

19 Eylül 2009 Cumartesi

Güzeldi..

Eve dönüş, 12 Dev Adam Polonya'daki serüvenine dün kendi elleri ile son verdi, tabii hakeminde katkısı unutlur mu bilinmez..
Turnuva başında bu kadar başarı beklemediğimiz millilerimizi bu yönden tebrik etmek gerekir. Özellikle Efes Cup'ı izledikten sonra hiçkimsenin umudu yoktu buralara kadar dahi gelineceğine.
Gerçi bugün Fransa maçı var, sıralama maçı ama o kadar da önemli olduğunu düşünmüyorum.
İlk üçten gerisi seneye dahi zor hatırlanacaktır çünkü. Hatta sadece finale çıkanlar hatırlanır yıllar sonra. Gerisi unutulur gider, başarısının geliştirilerek baki olmasıdır önemli olan.
Özellikle son dakikalarda Ersan'ın 2 atağı bilinçsizce ve heyecanın da etkisiyle yanlış harcaması maçın yitirilmesinde önemli bir etken oldu.
Son dakikalarda hakemin bir pozisyonda zaman hatasına düşerek Yunanistan takımına bir üçlük kazanma fırsatı vermesi de ayrı bir detay oldu maçın kaybedilmesine etki eden.
Canınız sağolsun çocuklar. Fransa'yı bugün yenmek veya onlara yenilmek o kadar önemli değil.
Prestij maçı ama, bu prestij yıllar sonra kimse tarafından hatırlanmayacak nasıl olsa.

0 yorum:

Bu blogun sahibi kim?

Bu blogun sahibi sizsiniz, bu blogun sahibi tribünlerdir.Bu blogda yazanlar ve bu blogu yönetenler sadece sizlerin, yani gündemini belirlediğiniz tribünlerin haberlerini ve hallerini, değerlendirmelerini yapan kalemlerdir, bunun yanında spor haberleri dünyasından taraftarın ilgisini çekebilecek ''içi boş olmayan'' haberleri yakalar.. kopyalamaz, içeriğini değiştirmeden tribünlerin ilgisini çekebilecek hale getirir.