Siz, futbol oyununun bir spor olduğuna inananlar... Siz, karşınızda güçlü bir rakip varsa ve eşit koşullarda yarışılırsa oyunun anlam ve değer kazanacağını düşünenler... Siz, maçlara takımınızla özdeşleşmek, rakibinize saygı duymak ve futbol gösterisi izlemek için gidenler... Siz, ülkenin bütün sporseverleri... Birleşiniz!

11 Eylül 2009 Cuma

İniesta tekrar sahalarda

Barcelona'nın geçen sezonki Şampiyonlar Ligi Finali'nde Manchaster United'ı 2-0 devirdiği maçta sakatlanan ve yaklaşık 4 aydır sahalardan uzak kalan İnista sahalara geri dönüyor, iyileşmiş.
Barcelona'nın bu hafta oynayacağı Getafe maçında sahaya ilk onbirde başlacağı tahmin edilen İniesta'nın o hızlı ve akıl dolu oyununu görmeyi izleyenlerdenim şahsen.
Xavi, Messi, İbrahimoviç, İniesta gerçekten rakip takımları ürperten bir 4lü olacak gibi duruyor, gibisi fazla hatta.
Belki ilk birkaç hafta sakatlığın etkisinden yeni yeni kurtulacağından ayakları pek yere basmayabilir, az süre alabilir ama sonrasında İniesta şov başlar bence.
İzlemesi ve keyif alması bedava. İzleyelim ve keyif almaya bakalım.

0 yorum:

Bu blogun sahibi kim?

Bu blogun sahibi sizsiniz, bu blogun sahibi tribünlerdir.Bu blogda yazanlar ve bu blogu yönetenler sadece sizlerin, yani gündemini belirlediğiniz tribünlerin haberlerini ve hallerini, değerlendirmelerini yapan kalemlerdir, bunun yanında spor haberleri dünyasından taraftarın ilgisini çekebilecek ''içi boş olmayan'' haberleri yakalar.. kopyalamaz, içeriğini değiştirmeden tribünlerin ilgisini çekebilecek hale getirir.