Siz, futbol oyununun bir spor olduğuna inananlar... Siz, karşınızda güçlü bir rakip varsa ve eşit koşullarda yarışılırsa oyunun anlam ve değer kazanacağını düşünenler... Siz, maçlara takımınızla özdeşleşmek, rakibinize saygı duymak ve futbol gösterisi izlemek için gidenler... Siz, ülkenin bütün sporseverleri... Birleşiniz!

10 Eylül 2009 Perşembe

Juande Ramos CSKA'da..

İspanyol teknik adam Juande Ramos, CSKA Moskova takımın teknik direktörü oldu.
CSKA Moskova ile anlaştığını resmi internet sitesinden duyuran Ramos, ''CSKA, Avrupa'nın tarihi bir kulübü. Avrupa'da gücünü göstermesine yardımcı olacağız. Şampiyonlar Ligi'nde iyi bir sezon geçireceğine ikna olduk ve bunun için sert bir şekilde çalışacağız'' demiş..
Zico'nun yerine CSKA Moskova'nın başına geçen Ramos, 2005-2007 yıllarında Sevilla kulübü ile yakaladığı başarıdan sonra dünyanın en pahalı teknik direktörü olarak İngiliz ekibi Tottenham'ın başına geçmiş, ancak 1 yıl sonra görevden ayrılmak zorunda kalmıştı. Ramos, geçen sezon da Real Madrid kulübünde Bernard Schuster'in boşalttığı koltukta yarım dönem oturmuş, daha sonra görevinden ayrılmıştı.

0 yorum:

Bu blogun sahibi kim?

Bu blogun sahibi sizsiniz, bu blogun sahibi tribünlerdir.Bu blogda yazanlar ve bu blogu yönetenler sadece sizlerin, yani gündemini belirlediğiniz tribünlerin haberlerini ve hallerini, değerlendirmelerini yapan kalemlerdir, bunun yanında spor haberleri dünyasından taraftarın ilgisini çekebilecek ''içi boş olmayan'' haberleri yakalar.. kopyalamaz, içeriğini değiştirmeden tribünlerin ilgisini çekebilecek hale getirir.