Siz, futbol oyununun bir spor olduğuna inananlar... Siz, karşınızda güçlü bir rakip varsa ve eşit koşullarda yarışılırsa oyunun anlam ve değer kazanacağını düşünenler... Siz, maçlara takımınızla özdeşleşmek, rakibinize saygı duymak ve futbol gösterisi izlemek için gidenler... Siz, ülkenin bütün sporseverleri... Birleşiniz!

17 Eylül 2009 Perşembe

Lucarelli'den inciler

Cumhuriyet gazetesi'nin Pazar günkü ekinde, Livorno'nun simgeleşen futbolcusu Lucarelli ile yapılan bir röportaja yer verilmiş. Başlık olarak da Komistler'in Beckham'ı denmiş resimde gördüğünüz gibi..Röportaj'dan bazı kesitleri sizlere aktaralım..

Livorno'nun solcu bir klüp olduğu hakkında sorulan soruya; ''Öncelikle şunu belirteyim kulüp değil, futbolcular ve taraftarlar solcu. Solcu kulüp diye bir ifade bana yanlış geliyor. Bizim taraftarımızın hayata bakışları aykırı. Buna da saygı duyulması gerekiyor'' diyerek yanıt veren Lucarelli, Adanademirspor ile yapılan maç hakkında da; ''İki takımın da mazisi birbirine benziyor. Buraya Demirspor taraftarlarını onurlandırmaya geldik. Çok sportmen ruhlu bir maç oldu. Demirspor taraftarını ve Adana’yı çok sevdim özellikle havaalanındaki karşılama çok şaşırtıcıydı.'' demiş. Ayrıca bu sezo 15 gol atmayı hedeflediğini belirten tecrübeli futbolcu en büyük hayallerinden birisinin de Küba ile Livorno arasında oyananacak bir maçta forma giymek olduğunu açıklamış.

Lucarelli tam gaz devam ediyor yani, biz de onu takip etmeye..

0 yorum:

Bu blogun sahibi kim?

Bu blogun sahibi sizsiniz, bu blogun sahibi tribünlerdir.Bu blogda yazanlar ve bu blogu yönetenler sadece sizlerin, yani gündemini belirlediğiniz tribünlerin haberlerini ve hallerini, değerlendirmelerini yapan kalemlerdir, bunun yanında spor haberleri dünyasından taraftarın ilgisini çekebilecek ''içi boş olmayan'' haberleri yakalar.. kopyalamaz, içeriğini değiştirmeden tribünlerin ilgisini çekebilecek hale getirir.