Siz, futbol oyununun bir spor olduğuna inananlar... Siz, karşınızda güçlü bir rakip varsa ve eşit koşullarda yarışılırsa oyunun anlam ve değer kazanacağını düşünenler... Siz, maçlara takımınızla özdeşleşmek, rakibinize saygı duymak ve futbol gösterisi izlemek için gidenler... Siz, ülkenin bütün sporseverleri... Birleşiniz!

14 Eylül 2009 Pazartesi

Maça Egemen oldu...

Maça Trabzonspor mu yoksa Egemen mi egemen oldu tartışılır herhalde.
Çoğu zaman hırsı başına iş açan, hırsı nedeniyle ara topları çokça kaçıran Egemen bu maç bir abide gibi dikilmiş görünen o ki sahaya ve gerçekten sahaya egemen olmuş.
Mevkiisinde bir maçta 3 gol atan başka bir futbolcu var mı acaba diye bir araştırdım, şu ana kadar bir şey bulamadım.
Egemen'in hırsı ve çabasıyla oyuna ağırlık koyan Trabzonspor'un suskun golcülerinin de siftah yapası onlar için iyiye işaret.
Herşeyin fazlası zarar demişler ama, Egemen'de hırsın fazlası bazen ters tepki verebiliyor işte..

2 yorum:

Taylan dedi ki...

Alpay daha önce 3 gol atmıştı bir maçta..

16 Eylül 2009 06:13
gastigo dedi ki...

Makedonya milli maçıydı bursada

23 Eylül 2009 06:51

Bu blogun sahibi kim?

Bu blogun sahibi sizsiniz, bu blogun sahibi tribünlerdir.Bu blogda yazanlar ve bu blogu yönetenler sadece sizlerin, yani gündemini belirlediğiniz tribünlerin haberlerini ve hallerini, değerlendirmelerini yapan kalemlerdir, bunun yanında spor haberleri dünyasından taraftarın ilgisini çekebilecek ''içi boş olmayan'' haberleri yakalar.. kopyalamaz, içeriğini değiştirmeden tribünlerin ilgisini çekebilecek hale getirir.