Siz, futbol oyununun bir spor olduğuna inananlar... Siz, karşınızda güçlü bir rakip varsa ve eşit koşullarda yarışılırsa oyunun anlam ve değer kazanacağını düşünenler... Siz, maçlara takımınızla özdeşleşmek, rakibinize saygı duymak ve futbol gösterisi izlemek için gidenler... Siz, ülkenin bütün sporseverleri... Birleşiniz!

11 Eylül 2009 Cuma

Panathinaikos ve Teklifi

Panathinaikos'u ve çılgın taraftarını Gate13'ü başta olmak üzere çoğumuz biliyoruz.
Galatasaray, Avrupa Ligi'nde grubunda Panathinaikos ile eşleşmişti ve bu maça az bir süre kala Yunan temsilcisinden Galatasaray Klübü'ne bir teklif geldi.
Yeşil-Beyazlı ekibin yöneticileri doğabilecek her türlü sorun ve güvenlik zaafiyetine olanak vermemek için, ve şiddetin futbolun önüne geçmesine engel olmak için Galatasaray taraftarının Aitna'ya getirilmemesini talep etmiş ve karşılık olarak İstanbul'daki maça da kendi taraftarlarını getirmeyeceklerini taahüt etmiş.
Daha önce yaşanan sıkıntıların sürmemesi açısından iyi mi olur bilinmez ama, yöneticiler bunu olumlu karşılıyor görünen o ki.
Galatasaray'ın yöneticileri de bu teklif için biraz zaman istemiş ama, İstanbul'daki rövanş için Atina'dan vazgeçecek gibi duruyorlar..hadi hayırlısı.

1 yorum:

Rafi dedi ki...

gerci ben bu maca gitmek istedim ama neyapalim belkide boyle daha iyi

11 Eylül 2009 12:05

Bu blogun sahibi kim?

Bu blogun sahibi sizsiniz, bu blogun sahibi tribünlerdir.Bu blogda yazanlar ve bu blogu yönetenler sadece sizlerin, yani gündemini belirlediğiniz tribünlerin haberlerini ve hallerini, değerlendirmelerini yapan kalemlerdir, bunun yanında spor haberleri dünyasından taraftarın ilgisini çekebilecek ''içi boş olmayan'' haberleri yakalar.. kopyalamaz, içeriğini değiştirmeden tribünlerin ilgisini çekebilecek hale getirir.