Siz, futbol oyununun bir spor olduğuna inananlar... Siz, karşınızda güçlü bir rakip varsa ve eşit koşullarda yarışılırsa oyunun anlam ve değer kazanacağını düşünenler... Siz, maçlara takımınızla özdeşleşmek, rakibinize saygı duymak ve futbol gösterisi izlemek için gidenler... Siz, ülkenin bütün sporseverleri... Birleşiniz!

8 Eylül 2009 Salı

Robinho ve Barça

Arapların emrindeki City'nin genç yıldızı(ilk çıktığında genç diyorduk, dilimiz alıştı..25 yaşına girmiş kendileri) yavaş yavaş Barcelona yollarına çıkıyor..
Robinho'nun, ara transfer döneminde Barcelona'nın yolunu tutacağı söylentileri gündemi meşgul etmekte. Robinho'nun "Barcelona'nın teklifine hayır demek çok zor olur" sözleri, söylentileri daha da alevlendirir cinsten.
"Guardian" gazetesine konuşan Robinho, "Barcelona gibi bir kulübe hayır demek kolay olmaz. Onlar Avrupa şampiyonu. Ayrıca Barcelona harika bir kent ve İspanya'yı da çok seviyorum" ifadelerini kullanmış..
Barcelona ile City arasında gerçekleşmesi yüksek olan bu transferin öncesinde Robinho'nun bu söyledikleri, telafuz edilecek rakamlara taraftarın tepki vermemesi için kendini hoş gösterme çabaları olabilir.
Hadi bakalım. Devre arasında gene çok hareketli bir transfer dönemi geçirecek gibiyiz.


0 yorum:

Bu blogun sahibi kim?

Bu blogun sahibi sizsiniz, bu blogun sahibi tribünlerdir.Bu blogda yazanlar ve bu blogu yönetenler sadece sizlerin, yani gündemini belirlediğiniz tribünlerin haberlerini ve hallerini, değerlendirmelerini yapan kalemlerdir, bunun yanında spor haberleri dünyasından taraftarın ilgisini çekebilecek ''içi boş olmayan'' haberleri yakalar.. kopyalamaz, içeriğini değiştirmeden tribünlerin ilgisini çekebilecek hale getirir.