Siz, futbol oyununun bir spor olduğuna inananlar... Siz, karşınızda güçlü bir rakip varsa ve eşit koşullarda yarışılırsa oyunun anlam ve değer kazanacağını düşünenler... Siz, maçlara takımınızla özdeşleşmek, rakibinize saygı duymak ve futbol gösterisi izlemek için gidenler... Siz, ülkenin bütün sporseverleri... Birleşiniz!

13 Eylül 2009 Pazar

Vay..

Neden ''vay'' dedik..
Yarın burada Dos Santos oturacak, Alex oturacak, Sercan oturacak çünkü.
Milyon dolarlar alan futbolcuların oturduğu koltukta oturduk dün keyifle..5-10 dakikalığına da olsa pankart sokmak için girmdiğimiz stadyumda bu keyfi çattık.
Sahaya, yerinden, yerden, dibinden baktık.
Gözümüzde Ertuğrul Hoca'nın,Daum'un, Reijkaard'ın oynanan futbolu nasıl gördüğünü canlandırmaya çalıştık ama olmadı, yerine koyamadık kendimizi.
Koltuklara otururken tozlu olduğunu gördüğümüz koltukların aslında pekde menem birer koltuk olmadığını gördük. Sahaya girip goller atan, milyondolarlar alıp başka takımlara giden, Avrupa şampiyonluğu yaşayıp boynuna madalya takan veya diğer bir yandan tribüne girip hareket yapan o havalı, suratımıza dönüp bakmayan futbolcuların oturduğu koltuklarda, maç yokken..onlar antreman yapıp yorulurken rahat rahat oturduk.
Yarasın, bugün maç var.
Dün oturduğumuz o koltukta onlar oturacak bugün ve attığı gollerle belki de Türkiye gündemine gelecekler, ama inanın oturdukları koltuk sadece biryerlerini büyütür. Başka bişeylerini değil.

0 yorum:

Bu blogun sahibi kim?

Bu blogun sahibi sizsiniz, bu blogun sahibi tribünlerdir.Bu blogda yazanlar ve bu blogu yönetenler sadece sizlerin, yani gündemini belirlediğiniz tribünlerin haberlerini ve hallerini, değerlendirmelerini yapan kalemlerdir, bunun yanında spor haberleri dünyasından taraftarın ilgisini çekebilecek ''içi boş olmayan'' haberleri yakalar.. kopyalamaz, içeriğini değiştirmeden tribünlerin ilgisini çekebilecek hale getirir.