Siz, futbol oyununun bir spor olduğuna inananlar... Siz, karşınızda güçlü bir rakip varsa ve eşit koşullarda yarışılırsa oyunun anlam ve değer kazanacağını düşünenler... Siz, maçlara takımınızla özdeşleşmek, rakibinize saygı duymak ve futbol gösterisi izlemek için gidenler... Siz, ülkenin bütün sporseverleri... Birleşiniz!

31 Ekim 2009 Cumartesi

Dede Aldı Parasını

Fenerbahçe Kulübü ile eski çalıştırıcısı Luis Aragones arasındaki dava sona ermiş. Sarı-lacivertli yönetimin geçtiğimiz günlerde İspanyol hocanın avukatı Vicente Montes’i arayarak, CAS’a açtıkları davayı geri çekmeleri halinde 3 miyon euroluk bir ödeme yapmaya hazır olduklarını bildirdiği öğrenildi.Bu teklif üzerine toplanan Luis Aragones, yardımcıları Cesar Mendiondo ve Angel Ferez ile avukat Montes’in bir durum değerlendimesi yaptıkları ve ardından CAS’a bir yazı göndererek Fenerbahçe ile anlaştıklarını belirttikleri kaydedildi.Fenerbahçe’nin davanın geri çekilmesi üzerine Luis Aragones’in Madrid’teki banka hesabına 3 milyon euroyu yatırdığı ve İspanyol hoca ile ilişkinin tamamen koparıldığı ifade edildi.

0 yorum:

Bu blogun sahibi kim?

Bu blogun sahibi sizsiniz, bu blogun sahibi tribünlerdir.Bu blogda yazanlar ve bu blogu yönetenler sadece sizlerin, yani gündemini belirlediğiniz tribünlerin haberlerini ve hallerini, değerlendirmelerini yapan kalemlerdir, bunun yanında spor haberleri dünyasından taraftarın ilgisini çekebilecek ''içi boş olmayan'' haberleri yakalar.. kopyalamaz, içeriğini değiştirmeden tribünlerin ilgisini çekebilecek hale getirir.