Siz, futbol oyununun bir spor olduğuna inananlar... Siz, karşınızda güçlü bir rakip varsa ve eşit koşullarda yarışılırsa oyunun anlam ve değer kazanacağını düşünenler... Siz, maçlara takımınızla özdeşleşmek, rakibinize saygı duymak ve futbol gösterisi izlemek için gidenler... Siz, ülkenin bütün sporseverleri... Birleşiniz!

17 Ekim 2009 Cumartesi

Futbolcunun da görüşü olur

Çoğu futbolcunun siyasi görüşü üzerine değerlendirmeler yapılıyor son zamanlarda. Gladyatör kitabının staışa çıkarılmasından sonra Metin Kurt'un neredeyse her televizyonda bir programa konuk olarak bu konuyu gündeme getirmesi(kötü birşey değil, ama siyasi olarak savunduğunu belirttiği görüş ki ben de o siyasi görüşteyim, buna karşı durur) bunun ülkemizde tekrar tekrar konuşulmasına sebep oldu.
En belirgin idol, simge bu konuda Maradona'dır herhalde.
Nasıl mı? Bilmeyenler için bir fikir veya koyacağım fotoğrafları bilmeyenler için arşivlerine katabilecekleri veya beyinlerine kazıyabilecekleri bir derleme olmuştur umarım.


1 yorum:

gastigo dedi ki...

keşke ülemizdede Mustafa Kemal'i örnek alıp bu tarz eylemlere katılan futbolcular olsa

21 Ekim 2009 08:58

Bu blogun sahibi kim?

Bu blogun sahibi sizsiniz, bu blogun sahibi tribünlerdir.Bu blogda yazanlar ve bu blogu yönetenler sadece sizlerin, yani gündemini belirlediğiniz tribünlerin haberlerini ve hallerini, değerlendirmelerini yapan kalemlerdir, bunun yanında spor haberleri dünyasından taraftarın ilgisini çekebilecek ''içi boş olmayan'' haberleri yakalar.. kopyalamaz, içeriğini değiştirmeden tribünlerin ilgisini çekebilecek hale getirir.