Siz, futbol oyununun bir spor olduğuna inananlar... Siz, karşınızda güçlü bir rakip varsa ve eşit koşullarda yarışılırsa oyunun anlam ve değer kazanacağını düşünenler... Siz, maçlara takımınızla özdeşleşmek, rakibinize saygı duymak ve futbol gösterisi izlemek için gidenler... Siz, ülkenin bütün sporseverleri... Birleşiniz!

16 Ekim 2009 Cuma

İzninizi İstiyoruz

Milli takımımızın Ermenistan ile oynadığı maç öncesi çıkan, çıkarılan, polisin abarttığı ve orantısız güç kullandığı olaylarda herhangi bir sorun olmadığı halde(biletimiz olmasına rağmen)yediğimiz joplar, durup dururken çekmek zorunda bırakıldığımız bel ağrıları yüzünden bırakın bilgisayar başına oturmayı, düz oturmayı dahi eziyet kabul görür olduk.
Bir süre izninizi istiyoruz..

0 yorum:

Bu blogun sahibi kim?

Bu blogun sahibi sizsiniz, bu blogun sahibi tribünlerdir.Bu blogda yazanlar ve bu blogu yönetenler sadece sizlerin, yani gündemini belirlediğiniz tribünlerin haberlerini ve hallerini, değerlendirmelerini yapan kalemlerdir, bunun yanında spor haberleri dünyasından taraftarın ilgisini çekebilecek ''içi boş olmayan'' haberleri yakalar.. kopyalamaz, içeriğini değiştirmeden tribünlerin ilgisini çekebilecek hale getirir.