Siz, futbol oyununun bir spor olduğuna inananlar... Siz, karşınızda güçlü bir rakip varsa ve eşit koşullarda yarışılırsa oyunun anlam ve değer kazanacağını düşünenler... Siz, maçlara takımınızla özdeşleşmek, rakibinize saygı duymak ve futbol gösterisi izlemek için gidenler... Siz, ülkenin bütün sporseverleri... Birleşiniz!

2 Ekim 2009 Cuma

Messi'ye tehdit vız gelir(mi?)

Çoğunluğumuz tarafından da dünya'nın en iyi oyuncusu olarak gösterilen Barcelona’nın ve Arjantin’in ultra yıldız futbolcusu Lionel Messi’nin, milli takımdaki bir arkadaşı tarafından tehdit edildiği konuşuluyor...
İspanyol AS gazetesinde yer alan habere göre, kimliği medyaya sızmayan bu oyuncu 22 yaşındaki futbolcuya “Senin bacaklarını kırarım” demiş. Haberde iddia sahibinin, Arjantin’in geçen ay evinde Brezilya’ya 3-1 mağlup olduğu Dünya Kupası eleme maçına bakıldığı takdirde, arkadaşını suçlayan bir oyuncunun görüleceği şeklindeki sözlerine yer verildi.Gerçekten baya manalı bir söz olarak aslında adresi göstermiş.
Lionel Messi’nin babası ise iddiaları yalanlamış...

0 yorum:

Bu blogun sahibi kim?

Bu blogun sahibi sizsiniz, bu blogun sahibi tribünlerdir.Bu blogda yazanlar ve bu blogu yönetenler sadece sizlerin, yani gündemini belirlediğiniz tribünlerin haberlerini ve hallerini, değerlendirmelerini yapan kalemlerdir, bunun yanında spor haberleri dünyasından taraftarın ilgisini çekebilecek ''içi boş olmayan'' haberleri yakalar.. kopyalamaz, içeriğini değiştirmeden tribünlerin ilgisini çekebilecek hale getirir.