Siz, futbol oyununun bir spor olduğuna inananlar... Siz, karşınızda güçlü bir rakip varsa ve eşit koşullarda yarışılırsa oyunun anlam ve değer kazanacağını düşünenler... Siz, maçlara takımınızla özdeşleşmek, rakibinize saygı duymak ve futbol gösterisi izlemek için gidenler... Siz, ülkenin bütün sporseverleri... Birleşiniz!

4 Ekim 2009 Pazar

Olmadı ama Ten Cate!

UEFA Avrupa Ligi F Grubu'nda Bükreş deplasmanına gelen Panathinaikos'un Teknik Direktörü Henk Ten Cate, kendisini sigara içerken görüntüleyen kameramana yaka paça saldırmış.
PRO TV kameramanın, "Tamam, sorun yok." diye sakinleştirmeye çalıştığı teknik direktör, daha sonra diğer kameramanın üzerine yürüyererek "Sen ne yapıyorsun ?" diye sormuş. PRO TV kameramanının çekime devam ettiğini gören Cate, sert bir hareketle kameraya vurarak da kameranın basın mensubunun yüzüne çarpmasına sebep olmuş.
Bunun gündeme gelmesi üzerine sarfettiği tek söz ise ''kötü örnek olmak istemezdim'' olmuş.
Bu civarın havası mı yapıyor insanları böyle bilmem.
Komşularımız ve biz, ve civar coğrafyamıza hava almaya gelenler bile bir garip davranır oluyor yahu.

0 yorum:

Bu blogun sahibi kim?

Bu blogun sahibi sizsiniz, bu blogun sahibi tribünlerdir.Bu blogda yazanlar ve bu blogu yönetenler sadece sizlerin, yani gündemini belirlediğiniz tribünlerin haberlerini ve hallerini, değerlendirmelerini yapan kalemlerdir, bunun yanında spor haberleri dünyasından taraftarın ilgisini çekebilecek ''içi boş olmayan'' haberleri yakalar.. kopyalamaz, içeriğini değiştirmeden tribünlerin ilgisini çekebilecek hale getirir.