Siz, futbol oyununun bir spor olduğuna inananlar... Siz, karşınızda güçlü bir rakip varsa ve eşit koşullarda yarışılırsa oyunun anlam ve değer kazanacağını düşünenler... Siz, maçlara takımınızla özdeşleşmek, rakibinize saygı duymak ve futbol gösterisi izlemek için gidenler... Siz, ülkenin bütün sporseverleri... Birleşiniz!

11 Ekim 2009 Pazar

Orantısız Sevinç

Eleme grubunda işini zora sokan ve ''tanrının elini bekliyorum'' diyen Maradona'nın başında bulunduğu Arjantin, nefes kesen maçta Peru'yu 2-1 mağlup etmiş.90+3'te Palermo'nun golüyle rakibini zar zor da olsa mağlup eden Arjantinde, Maradona dünya kupası ve yerinin sağlama alınmasından olacak ki bu galibiyete ve uzamalarda gelen gole böyle sevinmiş.
Orantısız sevinç bu olsa gerek?
Yılmaz Vural'dan alışığız gerçi biz bunları görmeye ama, neyse..

0 yorum:

Bu blogun sahibi kim?

Bu blogun sahibi sizsiniz, bu blogun sahibi tribünlerdir.Bu blogda yazanlar ve bu blogu yönetenler sadece sizlerin, yani gündemini belirlediğiniz tribünlerin haberlerini ve hallerini, değerlendirmelerini yapan kalemlerdir, bunun yanında spor haberleri dünyasından taraftarın ilgisini çekebilecek ''içi boş olmayan'' haberleri yakalar.. kopyalamaz, içeriğini değiştirmeden tribünlerin ilgisini çekebilecek hale getirir.