Siz, futbol oyununun bir spor olduğuna inananlar... Siz, karşınızda güçlü bir rakip varsa ve eşit koşullarda yarışılırsa oyunun anlam ve değer kazanacağını düşünenler... Siz, maçlara takımınızla özdeşleşmek, rakibinize saygı duymak ve futbol gösterisi izlemek için gidenler... Siz, ülkenin bütün sporseverleri... Birleşiniz!

31 Ekim 2009 Cumartesi

Saba Tümer'den İnciler

Arda Turan ile aşk yaşadığı dedikodularıyla ilgili konuşan Saba Tümer öyle bir laf etti ki üstü kapalı olarak, evlere şenlik.
İşte o konuşma;
''Bugüne kadar birçok yerde, birçok kez buna benzer haberler çıktı, aldırmamıştım. Ama artık yeter, işi çığırından çıkardılar.Bir programımda onu konuk ederken, kızım olsa onu sana verirdim dediğim bir çocuktur Arda..Hem zaten Arda ile ilişki içinde olsaydım, Galatasaray Fenerbahçe'yi 10-0 yenerdi'' demiş Saba Tümer.
Son cümlede ne kastedtiğini biraz düşünün.

1 yorum:

i.meriç dedi ki...

fena sevisirim dio

10 Aralık 2009 13:16

Bu blogun sahibi kim?

Bu blogun sahibi sizsiniz, bu blogun sahibi tribünlerdir.Bu blogda yazanlar ve bu blogu yönetenler sadece sizlerin, yani gündemini belirlediğiniz tribünlerin haberlerini ve hallerini, değerlendirmelerini yapan kalemlerdir, bunun yanında spor haberleri dünyasından taraftarın ilgisini çekebilecek ''içi boş olmayan'' haberleri yakalar.. kopyalamaz, içeriğini değiştirmeden tribünlerin ilgisini çekebilecek hale getirir.