Siz, futbol oyununun bir spor olduğuna inananlar... Siz, karşınızda güçlü bir rakip varsa ve eşit koşullarda yarışılırsa oyunun anlam ve değer kazanacağını düşünenler... Siz, maçlara takımınızla özdeşleşmek, rakibinize saygı duymak ve futbol gösterisi izlemek için gidenler... Siz, ülkenin bütün sporseverleri... Birleşiniz!

13 Ekim 2009 Salı

Senecky ve Bursa

Ankaraspor'un bir alt kümeye düşürülmesiyle beraber, Ankaraspor'un futbolcularına yakın bir tarihten itibaren 15 gün süreyle transfer süresi tanınacak.Bu süre zarfında futbolcular klüplerle anlaşıp istedikleri klübe transfer olabilecekler.
Bursaspor'un Bulgar kalecisi İvankov'un, Bulgaristan'ın Kıbrıs Rum Kesimi ile oynadığı milli maçta rakip takım futbolcusu ile çarpışması sonucu 3 ila 6 haftalık süre zarfında sahalardan uzak kalabileceği, duruma göre yapılacak tetkikler sonunda yarı sezonu kapatabileceği açıklanmış.Ayağında çatlak olduğu belirtiliyor.
Bursaspor'un, İvankov'un sakatlığının ilk yarıyı kapatacak kadar ciddi olması halinde Ankaraspor'un kalecisi Senecky ile anlaşacağı belirtiliyor.
Seneceky yarı dönemliğine Bursaspor ile sözleşme imzaladıktan sonra devre arasında serbest kalabilecek.

0 yorum:

Bu blogun sahibi kim?

Bu blogun sahibi sizsiniz, bu blogun sahibi tribünlerdir.Bu blogda yazanlar ve bu blogu yönetenler sadece sizlerin, yani gündemini belirlediğiniz tribünlerin haberlerini ve hallerini, değerlendirmelerini yapan kalemlerdir, bunun yanında spor haberleri dünyasından taraftarın ilgisini çekebilecek ''içi boş olmayan'' haberleri yakalar.. kopyalamaz, içeriğini değiştirmeden tribünlerin ilgisini çekebilecek hale getirir.