Siz, futbol oyununun bir spor olduğuna inananlar... Siz, karşınızda güçlü bir rakip varsa ve eşit koşullarda yarışılırsa oyunun anlam ve değer kazanacağını düşünenler... Siz, maçlara takımınızla özdeşleşmek, rakibinize saygı duymak ve futbol gösterisi izlemek için gidenler... Siz, ülkenin bütün sporseverleri... Birleşiniz!

8 Ekim 2009 Perşembe

Şu diyene bak hele..

Resim, gördüğünüz görüntü Ankaraspor A.Ş'nin resmi internet sitesine girince karşımıza çıkan tablo.
Akıllarınca biryerlere gönderme yaptıklarını sanmışlar herhalde.
Takım birleştirme vaadiyle siyasetçilerin oğullarını takımlarını peşkeş çektiren yöneticiler ve taraftarların, takımların beceriksizlikler toplamıyla birleştirilememesi sonucu ortaya çıkabilecek haksız rekabet ortamını engellemek isteyenlere ne mesaj vermeye çalıştığını ben anlayamadım.
Ne bekliyordu ki Ankarasporlular, Ankaragücü'nin siyasetçilerden destek beklentisi ve siyasetçilerin oğullarının makam,koltuk merakı nedeniyle hiçe sayıldılar ve karşılığını aldılar.
Bu konuda acınacak iki şey var. Biri Ankaraspor'un oyuncularının ortada kalışı yani adeta 15 günde hayat değiştirecek olmak zorunda kalışları ve Ankaraspor'un yöneticilerinin ve o dır dır insanın başını ütüleyen tehditsavar makinası Melih Gökçek'in hala zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalışması.
Gözümüz aydın evet, sevinçliyiz!
Bu fedarasyon ilk defa şikeyi engelleyici bir önlem aldı çünkü!

0 yorum:

Bu blogun sahibi kim?

Bu blogun sahibi sizsiniz, bu blogun sahibi tribünlerdir.Bu blogda yazanlar ve bu blogu yönetenler sadece sizlerin, yani gündemini belirlediğiniz tribünlerin haberlerini ve hallerini, değerlendirmelerini yapan kalemlerdir, bunun yanında spor haberleri dünyasından taraftarın ilgisini çekebilecek ''içi boş olmayan'' haberleri yakalar.. kopyalamaz, içeriğini değiştirmeden tribünlerin ilgisini çekebilecek hale getirir.