Siz, futbol oyununun bir spor olduğuna inananlar... Siz, karşınızda güçlü bir rakip varsa ve eşit koşullarda yarışılırsa oyunun anlam ve değer kazanacağını düşünenler... Siz, maçlara takımınızla özdeşleşmek, rakibinize saygı duymak ve futbol gösterisi izlemek için gidenler... Siz, ülkenin bütün sporseverleri... Birleşiniz!

29 Kasım 2009 Pazar

Ergiç'ten şut rekoru

Bursaspor'un Galatasaray ile oynadığı ve 1-0 kazandığı Cuma günkü maçta çektiği bir şut direkten dönen İvan Ergiç'in bu şutunun bir rekor olduğu saptandı.
Dünya'nın en hızlı şut rekoru 188 km ile Koeman'ın 92 CL finalinde Sampdoria'ya attığı frikik golüyken, Türkiye rekorunu çektiği bu şutla İvan Ergiç kırdı.
İvan Ergiç'in bu rekor hızdaki şutunun hızı 128 km...

3 yorum:

Metonet dedi ki...

rekor 188 km/s ile Koeman'ın 92 CL finalinde Sampdoria'ya attığı frikik golüdür. Ayrıca Koeman Adidas'ın Predator marka kramponuyla da antrenmanda 202 km/s ile vurmuştur.

29 Kasım 2009 03:47
Gökhan dedi ki...

Uyarı ve düzeltme için teşekkürler...
Gerekli düzeltmeyi yaptım.

29 Kasım 2009 03:54
Metonet dedi ki...

ben teşekkür ederim. koemanı da anmış olduk bu arada. barcelonanın ilk kupa 1'i idi.

29 Kasım 2009 06:54

Bu blogun sahibi kim?

Bu blogun sahibi sizsiniz, bu blogun sahibi tribünlerdir.Bu blogda yazanlar ve bu blogu yönetenler sadece sizlerin, yani gündemini belirlediğiniz tribünlerin haberlerini ve hallerini, değerlendirmelerini yapan kalemlerdir, bunun yanında spor haberleri dünyasından taraftarın ilgisini çekebilecek ''içi boş olmayan'' haberleri yakalar.. kopyalamaz, içeriğini değiştirmeden tribünlerin ilgisini çekebilecek hale getirir.