Siz, futbol oyununun bir spor olduğuna inananlar... Siz, karşınızda güçlü bir rakip varsa ve eşit koşullarda yarışılırsa oyunun anlam ve değer kazanacağını düşünenler... Siz, maçlara takımınızla özdeşleşmek, rakibinize saygı duymak ve futbol gösterisi izlemek için gidenler... Siz, ülkenin bütün sporseverleri... Birleşiniz!

30 Kasım 2009 Pazartesi

Futbol Kitapları'nı mı arıyordunuz?

Futbol ile ilgili yerli-yabancı kitapları aradığını söyleyen bir çok arkadaş vardı, yeni açılmış bir taraftar ürün sitesinde bu kitaplara rastladım.
Tribün Market isimli bir ürün-taraftar alışveriş sitesi açılmış. Birçok klübün resmi ürünleri de anlaşmalı olarak sitede satışa sunuluyor internet üzerinden alım imkanı ile birlikte.
Sitede ayrıca futbol kitapları da yer alıyor...
Futbolig, İnadına Göztepe, Asi Ruh, Bastır Ankaragücü, Fenerbahçe Cumhuriyeti gibi kitaplarında yer aldığı tozlu raflardan yararlanabilirsiniz arkadaşlar...
İşte o kitap standının linki;
http://www.tribunmarket.com/catinfo.asp?src=Kitap&imageField2.x=0&imageField2.y=0

0 yorum:

Bu blogun sahibi kim?

Bu blogun sahibi sizsiniz, bu blogun sahibi tribünlerdir.Bu blogda yazanlar ve bu blogu yönetenler sadece sizlerin, yani gündemini belirlediğiniz tribünlerin haberlerini ve hallerini, değerlendirmelerini yapan kalemlerdir, bunun yanında spor haberleri dünyasından taraftarın ilgisini çekebilecek ''içi boş olmayan'' haberleri yakalar.. kopyalamaz, içeriğini değiştirmeden tribünlerin ilgisini çekebilecek hale getirir.