Siz, futbol oyununun bir spor olduğuna inananlar... Siz, karşınızda güçlü bir rakip varsa ve eşit koşullarda yarışılırsa oyunun anlam ve değer kazanacağını düşünenler... Siz, maçlara takımınızla özdeşleşmek, rakibinize saygı duymak ve futbol gösterisi izlemek için gidenler... Siz, ülkenin bütün sporseverleri... Birleşiniz!

1 Kasım 2009 Pazar

Real Madrid'i Pellegrini yönetmiyor..

Barcelona'nın Hollandalı eski teknik direktörü Johan Cruyff, Katalonya radyosuna yaptığı açıklamada, Real Madrid'i teknik direktör Pellegrini'nin değil, başkalarının yönettiğini iddia etmiş. Cruyff, ''Eğer, çok fazla baskı altında olan ve yeni futbolculardan oluşan bir takım varsa onu kaynaştırmak çok zordur. Real Madrid, benim gözümde yeterince iyi olan bir teknik direktöre sahip ama tüm dünya biliyor ki Real Madrid'i teknik direktörü değil başkaları yönetiyor. Eğer futbolcular başkalarının yönettiğini biliyorsa soyunma odasını yönetmek gerçekten çok zordur'' açıklamasında bulunmuş..
Barcelona'nın bu sezonki performansı için ise ''şimdiye kadar yeterince iyi diyebiliriz'' diyen Hollandalı , Barcelona'nın teknik direktörü Guardiola'nın, ''Sorunlara gögüs germeyi bilen ve kafası çalışan biri'' olduğunu kaydetmiş.

0 yorum:

Bu blogun sahibi kim?

Bu blogun sahibi sizsiniz, bu blogun sahibi tribünlerdir.Bu blogda yazanlar ve bu blogu yönetenler sadece sizlerin, yani gündemini belirlediğiniz tribünlerin haberlerini ve hallerini, değerlendirmelerini yapan kalemlerdir, bunun yanında spor haberleri dünyasından taraftarın ilgisini çekebilecek ''içi boş olmayan'' haberleri yakalar.. kopyalamaz, içeriğini değiştirmeden tribünlerin ilgisini çekebilecek hale getirir.