Siz, futbol oyununun bir spor olduğuna inananlar... Siz, karşınızda güçlü bir rakip varsa ve eşit koşullarda yarışılırsa oyunun anlam ve değer kazanacağını düşünenler... Siz, maçlara takımınızla özdeşleşmek, rakibinize saygı duymak ve futbol gösterisi izlemek için gidenler... Siz, ülkenin bütün sporseverleri... Birleşiniz!

29 Kasım 2009 Pazar

Sizce olur mu?

Maçın ardından Sercan Yıldırım basına ve Bursa'daki Olay Gazetesine verdiği kısa röportaj daha doğrusu maç sonu demecinde ''takımımız gayet iyi ve hırslıyız. Neden şampiyon olamayalım ki?'' diye bir ifade kullanmış.
Bence doğru, Sivas'ın neler yapabileceğini gördük, kıl payı kaçırdılar...
Bursaspor'un bugünkü kadrosuna baktığımızda Galatasaray maçında Batalla, Hüseyin, Veli, Muhammed Demir, Bekir Ozan vs gibi bu ligin kalite bakımından iyi oyuncularının yedek klübesinde oturduğunu görüyoruz. Buna rağmen çıkan kadroyla harikalar yaratıp mükemmel bir oyun sergilediler, ha buna Galatasaray de çanak tutmadı değil kötü oyunuyla...
Sivas'ta bu yoktu, yani kadro derinliği...bundan başaramadıklarını herkes söylüyor...oysa ne kadar da yaklaşılmıştı bir ''devrim''e.

Ne diyorsunuz? Olur bu beyler, olur mu bayanlar?
Bu kadroyla bu sezon Bursaspor veya bu tür ir yapılanmayla bir Anadolu klübü şampiyonluk kupasına erişebilir mi?
Fikirler, yorumlar...

3 yorum:

Ozan dedi ki...

umarım başarırsınız, bu meşakatli yolda sonsuz başarılar

29 Kasım 2009 04:37
turhanatakan dedi ki...

her ne kadar sonuna kadar galatasaraylı olsam da çocukluğumdan beri desteklediğim ikinci takım -biraz da memleketimin yakın olması sebebiyle- bursaspor. bu yüzden sene sonunda galatasaray-bursasporu ilk ikide göreceğim bir ligin hayali bile beni heyecanlandırıyor.

29 Kasım 2009 07:14
emosimo dedi ki...

Galatasaray maçından sonra ben de galiba biz bu işi sonu kadar götürücez dedim kendi kendime...:)

29 Kasım 2009 12:11

Bu blogun sahibi kim?

Bu blogun sahibi sizsiniz, bu blogun sahibi tribünlerdir.Bu blogda yazanlar ve bu blogu yönetenler sadece sizlerin, yani gündemini belirlediğiniz tribünlerin haberlerini ve hallerini, değerlendirmelerini yapan kalemlerdir, bunun yanında spor haberleri dünyasından taraftarın ilgisini çekebilecek ''içi boş olmayan'' haberleri yakalar.. kopyalamaz, içeriğini değiştirmeden tribünlerin ilgisini çekebilecek hale getirir.