Siz, futbol oyununun bir spor olduğuna inananlar... Siz, karşınızda güçlü bir rakip varsa ve eşit koşullarda yarışılırsa oyunun anlam ve değer kazanacağını düşünenler... Siz, maçlara takımınızla özdeşleşmek, rakibinize saygı duymak ve futbol gösterisi izlemek için gidenler... Siz, ülkenin bütün sporseverleri... Birleşiniz!

26 Aralık 2009 Cumartesi

Barça'lı Milan Baros

Galatasaraylı Milan Baros, yakın arkadaşlarıyla birlikte geçtiğimiz günlerde, dünya devi Barcelona'nın maçını Nou Camp'ta izlemiş. Koltuk değnekleriyle yürüyebilen futbolcu, kişisel internet sitesi için Barcelona atkısıyla gördüğünüz pozu vermiş.
Ayrıca kendi sitesinde yer alan demecinde,Türkiye Ligi'nde birçok takımın anti futbol oynadığını söyleyen Baros, "Sürekli rakibi oynatmamaya çalışan, hep geride ve sert futbol oynayan takımlar var. Onlar kazanmak ya da iyi futbol sergilemekten çok büyük takımları bozmak için sahaya çıkıyor" diye konuşmuş...
Takdiri sizlerindir...

0 yorum:

Bu blogun sahibi kim?

Bu blogun sahibi sizsiniz, bu blogun sahibi tribünlerdir.Bu blogda yazanlar ve bu blogu yönetenler sadece sizlerin, yani gündemini belirlediğiniz tribünlerin haberlerini ve hallerini, değerlendirmelerini yapan kalemlerdir, bunun yanında spor haberleri dünyasından taraftarın ilgisini çekebilecek ''içi boş olmayan'' haberleri yakalar.. kopyalamaz, içeriğini değiştirmeden tribünlerin ilgisini çekebilecek hale getirir.