Siz, futbol oyununun bir spor olduğuna inananlar... Siz, karşınızda güçlü bir rakip varsa ve eşit koşullarda yarışılırsa oyunun anlam ve değer kazanacağını düşünenler... Siz, maçlara takımınızla özdeşleşmek, rakibinize saygı duymak ve futbol gösterisi izlemek için gidenler... Siz, ülkenin bütün sporseverleri... Birleşiniz!

12 Aralık 2009 Cumartesi

Berbatov; yılın erkeği...

Manchester United'ın Bulgar yıldızı Dimitar Berbatov, ülkesinde "Yılın Erkeği" seçilmiş..
İnternet üzerinden düzenlenen ankette milli futbolcu Dimitar Berbatov açık farkla birinciliği elde ederken, Başbakan Yardımcısı ve İçişleri Bakanı Tzvetan Tzvetanov ikinci, milli boksör Detelin Dalakliev ise üçüncü sırada yer almış.Ayrıca;Dimitar Berbetav, ödül töreninde yaptığı konuşmada, çok sayıda sanatçı ve politikacının arasında futbolcu olarak sahneye çıkmaktan çekindiğini belirterek, "Genelde futbolcular hakkındaki görüşler pek olumlu değildir. Ancak istisnalar da oluyormuş" diye belirtmiş..
Bu arada, yeni farkına vardım...Berbatov Teoman'a mı benziyor ne...

0 yorum:

Bu blogun sahibi kim?

Bu blogun sahibi sizsiniz, bu blogun sahibi tribünlerdir.Bu blogda yazanlar ve bu blogu yönetenler sadece sizlerin, yani gündemini belirlediğiniz tribünlerin haberlerini ve hallerini, değerlendirmelerini yapan kalemlerdir, bunun yanında spor haberleri dünyasından taraftarın ilgisini çekebilecek ''içi boş olmayan'' haberleri yakalar.. kopyalamaz, içeriğini değiştirmeden tribünlerin ilgisini çekebilecek hale getirir.