Siz, futbol oyununun bir spor olduğuna inananlar... Siz, karşınızda güçlü bir rakip varsa ve eşit koşullarda yarışılırsa oyunun anlam ve değer kazanacağını düşünenler... Siz, maçlara takımınızla özdeşleşmek, rakibinize saygı duymak ve futbol gösterisi izlemek için gidenler... Siz, ülkenin bütün sporseverleri... Birleşiniz!

23 Aralık 2009 Çarşamba

Beşiktaş Hastanesi


Beşiktaş'ın doktoru Prof. Dr. Mete Düren, ameliyat olan Rüştü’nün 4, Hakan’ın 8, Holosko ile Ferrari'nin 4 ve Delgado'nun da kondisyonuna göre en az 4 hafta sahalardan uzak kalacağını belirtmiş.Ayrıca göz kemiği kırılan Ferrari 3 ay boyunca bir maske ile futbol oynayacakmış.
Revir gibi Beşiktaş.

0 yorum:

Bu blogun sahibi kim?

Bu blogun sahibi sizsiniz, bu blogun sahibi tribünlerdir.Bu blogda yazanlar ve bu blogu yönetenler sadece sizlerin, yani gündemini belirlediğiniz tribünlerin haberlerini ve hallerini, değerlendirmelerini yapan kalemlerdir, bunun yanında spor haberleri dünyasından taraftarın ilgisini çekebilecek ''içi boş olmayan'' haberleri yakalar.. kopyalamaz, içeriğini değiştirmeden tribünlerin ilgisini çekebilecek hale getirir.