Siz, futbol oyununun bir spor olduğuna inananlar... Siz, karşınızda güçlü bir rakip varsa ve eşit koşullarda yarışılırsa oyunun anlam ve değer kazanacağını düşünenler... Siz, maçlara takımınızla özdeşleşmek, rakibinize saygı duymak ve futbol gösterisi izlemek için gidenler... Siz, ülkenin bütün sporseverleri... Birleşiniz!

25 Aralık 2009 Cuma

Cale'ye talip var

Trabzon medyası, Bundesliga'da şampiyonluk mücadelesi veren Schalke'nin, Hırvat futbolcu Cale'yi ara transferde almak için Bordo-mavili kulübe teklifte bulunduğunu belirtiyor.
Schalke'nin başarılı oyuncu için 2 milyon euro önerdiğini, bu teklifin Trabzonspor yönetiminde görüş ayrılıkları yaşandığı belirtildi.
Yerel medyaya göre bir kısım yönetici Cale'nin bundan daha iyi fiyata satılamayacağını savunurken, bazı yöneticiler ise oyuncunun satılması halinde sol kanatta sorun yaşanacağını ileri sürmüş.

0 yorum:

Bu blogun sahibi kim?

Bu blogun sahibi sizsiniz, bu blogun sahibi tribünlerdir.Bu blogda yazanlar ve bu blogu yönetenler sadece sizlerin, yani gündemini belirlediğiniz tribünlerin haberlerini ve hallerini, değerlendirmelerini yapan kalemlerdir, bunun yanında spor haberleri dünyasından taraftarın ilgisini çekebilecek ''içi boş olmayan'' haberleri yakalar.. kopyalamaz, içeriğini değiştirmeden tribünlerin ilgisini çekebilecek hale getirir.