Siz, futbol oyununun bir spor olduğuna inananlar... Siz, karşınızda güçlü bir rakip varsa ve eşit koşullarda yarışılırsa oyunun anlam ve değer kazanacağını düşünenler... Siz, maçlara takımınızla özdeşleşmek, rakibinize saygı duymak ve futbol gösterisi izlemek için gidenler... Siz, ülkenin bütün sporseverleri... Birleşiniz!

13 Aralık 2009 Pazar

Futbol'da saçın önemi nedir?

Maç Everton-Chelsea maçı. Everton'ın pembe çizgili ilginç ve neden yapıldığı bilinmeyen formasını giydiği bir maç ve bu fotoğraf.
İnsanları dış görünüşüyle yargılamayı hiç sevmem.Ama,maçı canlı veya özetlerini izleyenler görmüşlerdir ve dikkatlerini çekmiştir resimdeki oyuncunun saç stili..Kimse maçı izlerken veya fotoğrafı görünce içinden bir ''haha'' çekmediğini veya ufaktan bir gülümsemediğini söylemesin, inanması zor.Bu maç bana bir konuyu hatırlattı, o da şu;Beckham'ın çatı misali saç stilinin bugünün modası olduğunu(tikky genç diye tabir edilen insan tipinin fikir öncüsü oldu adeta adam) görüyoruz, yine bir zamanlar Cristanval vardı bu şekil bonus tarzla sahaya çıkan, Ümit Davala'nın 2002 Dünya Kupası'ndaki saç stilini de hatırlayalım.
Balotelli'nin saç stilini de meraklı suratlarla izlemekteyim ben şahsen.
Abel Xavier'i söylemeye dahi gerek yok zaten.
Kendilerini daha mı iyi hissediyorlar acaba futbolcular bu garip saç stilleriyle(bize göre garip) ya da ilgi çekmek için mi bu yola başvuruyorlar bilinmez.
Burdan yola çıkarak sizlere soruyorum, futbolda saçın önemi nedir yahu?

0 yorum:

Bu blogun sahibi kim?

Bu blogun sahibi sizsiniz, bu blogun sahibi tribünlerdir.Bu blogda yazanlar ve bu blogu yönetenler sadece sizlerin, yani gündemini belirlediğiniz tribünlerin haberlerini ve hallerini, değerlendirmelerini yapan kalemlerdir, bunun yanında spor haberleri dünyasından taraftarın ilgisini çekebilecek ''içi boş olmayan'' haberleri yakalar.. kopyalamaz, içeriğini değiştirmeden tribünlerin ilgisini çekebilecek hale getirir.