Siz, futbol oyununun bir spor olduğuna inananlar... Siz, karşınızda güçlü bir rakip varsa ve eşit koşullarda yarışılırsa oyunun anlam ve değer kazanacağını düşünenler... Siz, maçlara takımınızla özdeşleşmek, rakibinize saygı duymak ve futbol gösterisi izlemek için gidenler... Siz, ülkenin bütün sporseverleri... Birleşiniz!

19 Aralık 2009 Cumartesi

Galatasaray Uefa'ya itiraz ediyor

UEFA Avrupa Ligi'nde Atletico Madrid ile eşleşen Galatasaray, bu eşleşme ile alakalı UEFA'ya itirazda bulunacak.. Nedeni ise Beşiktaş derbisi ile olan tarihsel yakınlık.
Galatasaray’da, Atletico Madrid eşleşmesinden çok maçların tarihleri sıkıntı yarattı. 18 Şubat Perşembe Madrid’te iki takım ilk kozlarını paylaştıktan sadece 5 gün sonra bu kez 23 Şubat Salı günü Ali Sami Yen’de rövanş mücadelesine çıkacaklar. Bu kısa aralıkta bir de 21 Şubat Pazar günü Beşiktaş ile İnönü Stadı’nda karşılaşacak olan sarı-kırmızılı ekip, UEFA’ya başvurarak Atletico Madrid ile yapılacak ikinci maçın ertelenmesini isteyecek.

0 yorum:

Bu blogun sahibi kim?

Bu blogun sahibi sizsiniz, bu blogun sahibi tribünlerdir.Bu blogda yazanlar ve bu blogu yönetenler sadece sizlerin, yani gündemini belirlediğiniz tribünlerin haberlerini ve hallerini, değerlendirmelerini yapan kalemlerdir, bunun yanında spor haberleri dünyasından taraftarın ilgisini çekebilecek ''içi boş olmayan'' haberleri yakalar.. kopyalamaz, içeriğini değiştirmeden tribünlerin ilgisini çekebilecek hale getirir.