Siz, futbol oyununun bir spor olduğuna inananlar... Siz, karşınızda güçlü bir rakip varsa ve eşit koşullarda yarışılırsa oyunun anlam ve değer kazanacağını düşünenler... Siz, maçlara takımınızla özdeşleşmek, rakibinize saygı duymak ve futbol gösterisi izlemek için gidenler... Siz, ülkenin bütün sporseverleri... Birleşiniz!

5 Aralık 2009 Cumartesi

Melih Gökçek ve futbolu tekeline alma çabaları

Ankaraspor ve Ankaragücü'nü birleştirme vaadiyle ''kanun'' izin vermediği için kendisinin değil de ''bağımsız çalışacak olan'' oğlunu Ankaragücü'ne başkan seçtiren ve Ankaragücü camiasından bu müdahale ve futbola karşı giriştiği tecavüz ve futbolu tekeline alma çabalarına(oy kaygısı da bir etken) ciddi bir tepki gelmemesi sayesinde her türlü lafı ve girişimi kafasına göre yapan Gökçek, yine saçmalamış.
Gündeme gelmek için nereye neresini döneceğini şaşıran Melih bey, Ankaragücü-Trabzonspor karşılaşmasına verilen Yunus Yıldırım ile ilgili şok iddialarda bulunmuş.Bu karşılaşmayı tüm spor kamuoyunun yakinen izlemesi gerektiğini söyleyen Gökçek, Futbol Federasyonu'na seslenerek Yıldırım'ın maçtan geri çekilmesini istemiş.
"Daha önce büyük olaylara neden olan(?) Yunus Yıldırım'ın Trabzon-Ankaragücü maçına geçmişteki olaylar bilindiği halde verilmiş olması son derece manidar. Kulağımıza gelen duyumlara inanmak istemiyoruz. Trabzonspor-Ankaragücü maçını kamuoyunun dikkatle izlemesini istiyoruz. Geçmişte Ankaraspor-Fenerbahçe karşılaşmasını yönetmesinin ardından ciddi olaylar meydana gelmişti" diyen Vederson'un manevi babasına burdan bişeyler söylesek(gerçi söyledik ama) nerden olursa bizi de bulur tehdit falan eder dimi, neyse...

0 yorum:

Bu blogun sahibi kim?

Bu blogun sahibi sizsiniz, bu blogun sahibi tribünlerdir.Bu blogda yazanlar ve bu blogu yönetenler sadece sizlerin, yani gündemini belirlediğiniz tribünlerin haberlerini ve hallerini, değerlendirmelerini yapan kalemlerdir, bunun yanında spor haberleri dünyasından taraftarın ilgisini çekebilecek ''içi boş olmayan'' haberleri yakalar.. kopyalamaz, içeriğini değiştirmeden tribünlerin ilgisini çekebilecek hale getirir.