Siz, futbol oyununun bir spor olduğuna inananlar... Siz, karşınızda güçlü bir rakip varsa ve eşit koşullarda yarışılırsa oyunun anlam ve değer kazanacağını düşünenler... Siz, maçlara takımınızla özdeşleşmek, rakibinize saygı duymak ve futbol gösterisi izlemek için gidenler... Siz, ülkenin bütün sporseverleri... Birleşiniz!

16 Aralık 2009 Çarşamba

Messi plajlara indi

Geçtiğimiz hafta Şampiyonlar Ligi'nde oynanan Dinamo Kiev maçında sakatlanan 'Altın Top Ödül'lü Arjantinli futbolcu, FIFA Kulüpler Dünya Kupası için takımıyla birlikte geldiği Abu Dhabi'de sakatlığından bir an önce kurtulmak için çalışmalarını plajda da sürdürmüş.Mayosu ve sağ bacağındaki sargıyla dikkat çeken Messi, kaslarını güçlendirmek için bir süre kumda da çalışma yapmış. Arjantinli yıldızın, 16 Aralık'ta Atlante ile oynanacak FIFA Kulüpler Dünya Kupası karşılaşmasında forma giymesinin zor olduğu bildirilmiş.Bu arada Barcelona, FIFA Kulüpler Dünya Kupası'nı da kazanırsa, katıldığı son 6 organizasyonun hepsinde şampiyonluğa ulaşmış olacak.

0 yorum:

Bu blogun sahibi kim?

Bu blogun sahibi sizsiniz, bu blogun sahibi tribünlerdir.Bu blogda yazanlar ve bu blogu yönetenler sadece sizlerin, yani gündemini belirlediğiniz tribünlerin haberlerini ve hallerini, değerlendirmelerini yapan kalemlerdir, bunun yanında spor haberleri dünyasından taraftarın ilgisini çekebilecek ''içi boş olmayan'' haberleri yakalar.. kopyalamaz, içeriğini değiştirmeden tribünlerin ilgisini çekebilecek hale getirir.