Siz, futbol oyununun bir spor olduğuna inananlar... Siz, karşınızda güçlü bir rakip varsa ve eşit koşullarda yarışılırsa oyunun anlam ve değer kazanacağını düşünenler... Siz, maçlara takımınızla özdeşleşmek, rakibinize saygı duymak ve futbol gösterisi izlemek için gidenler... Siz, ülkenin bütün sporseverleri... Birleşiniz!

16 Aralık 2009 Çarşamba

Rijkaard'ın kapıyı kapattıkları

Galatasaray Teknik Direktörü Frank Rijkaard, futbol komitesiyle gerçekleştirdiği toplantıda kararlarını yönetime açıklamış,bu doğrultuda gelen haberler Linderoth, Emre Güngör, Serkan Kurtuluş ve Alpaslan'ın gözden çıkarıldığı yönünde. Hollandalı hoca, savunma, orta saha ve forvete de birer takviye talep etmiş.
Bu arada Haldun Üstünel, takımdan ayrılmak istediği konusunda dedikodular çıkan Kewell konusunda konuşmuş. Üstünel, Kewell’ın çok karakterli bir oyuncu olduğunu söyleyerek, “Bizim için sözleşme imzalaması en kolay futbolcu. 3 dakikada imzayı atar” demiş...
Bu sezonki transfer borsası her zamankinden daha hareketli olacağa benziyor...

0 yorum:

Bu blogun sahibi kim?

Bu blogun sahibi sizsiniz, bu blogun sahibi tribünlerdir.Bu blogda yazanlar ve bu blogu yönetenler sadece sizlerin, yani gündemini belirlediğiniz tribünlerin haberlerini ve hallerini, değerlendirmelerini yapan kalemlerdir, bunun yanında spor haberleri dünyasından taraftarın ilgisini çekebilecek ''içi boş olmayan'' haberleri yakalar.. kopyalamaz, içeriğini değiştirmeden tribünlerin ilgisini çekebilecek hale getirir.