Siz, futbol oyununun bir spor olduğuna inananlar... Siz, karşınızda güçlü bir rakip varsa ve eşit koşullarda yarışılırsa oyunun anlam ve değer kazanacağını düşünenler... Siz, maçlara takımınızla özdeşleşmek, rakibinize saygı duymak ve futbol gösterisi izlemek için gidenler... Siz, ülkenin bütün sporseverleri... Birleşiniz!

11 Aralık 2009 Cuma

Sarı Fare ve Türkiye bağları

Fanatik gazetetesine özel bir röportaj veren Hollandalı efsane futbol adamı Johan Cruyff, Rijkaard'dan Altıntop kardeşlere kadar geniş bir yelpazede soruları cevaplamış.Barcelona'nın eski teknik adamı ilk olarak Rijkaard hakkında gelen soruyu cevaplamış. Cruyff, Hollandalı teknik adamı çok iyi tanıdığını, Rijkaard'ın paraya ihtiyacı olmadığını kendisi kanıtlamak için Galatasaray'a imza attığını düşündüğünü söylemiş.62 yaşındaki efsanenin Turkcell Süper Lig'de en çok takip ettiği takım ise Bursaspormuş. Ajax forması altında Bursaspor'a karşı forma giyen ünutulmaz golcü yeşil beyazlı takımın her maçını takip etmeye çalıştığını da belirtmiş.Beğendiği Türk futbolcuların sorulması üzerine isim vermekte zorlanacağını söyleyen Cruyff, Altıntop kardeşlerin üst düzey futbol oynadığını belirtmiş.

0 yorum:

Bu blogun sahibi kim?

Bu blogun sahibi sizsiniz, bu blogun sahibi tribünlerdir.Bu blogda yazanlar ve bu blogu yönetenler sadece sizlerin, yani gündemini belirlediğiniz tribünlerin haberlerini ve hallerini, değerlendirmelerini yapan kalemlerdir, bunun yanında spor haberleri dünyasından taraftarın ilgisini çekebilecek ''içi boş olmayan'' haberleri yakalar.. kopyalamaz, içeriğini değiştirmeden tribünlerin ilgisini çekebilecek hale getirir.