Siz, futbol oyununun bir spor olduğuna inananlar... Siz, karşınızda güçlü bir rakip varsa ve eşit koşullarda yarışılırsa oyunun anlam ve değer kazanacağını düşünenler... Siz, maçlara takımınızla özdeşleşmek, rakibinize saygı duymak ve futbol gösterisi izlemek için gidenler... Siz, ülkenin bütün sporseverleri... Birleşiniz!

24 Aralık 2009 Perşembe

Sergen Yalçın'ın istifası

Futbolculuk döneminde başarılarıyla Beşiktaş’ın tarihine geçen Sergen Yalçın, altyapıdaki görevinde de son derece başarılıydı.Beşiktaş’ın A2 takımını çalıştıran ve Marmara Grubu’nda 16 maçta ezeli rakipleri G.Saray’a 9, F.Bahçe’ye 13 puan fark atan Sergen, görevi bırakacağını açıklamış.
Sergen konuyla ilgili;
“Başkanımızı kıramadığım için görevi kabul etmiştim.Ancak 8 aydır maaş
alamıyoruz.Antrenörlerimiz Sarp Yiğit ve Hakan Yurtevermez’le birlikte emek veriyoruz. A2 Ligleri’ndeki 4 grubun en fazla puan toplayan takımı Beşiktaş. Emeğimizin bir karşılığı olmalı. A2 takımında hangi oyuncuyu alırsanız alın hemen A takımda oynatabilirsiniz. Ekonomik sorunlar yüzünden moralim bozuluyor.Emeğimin karşılığını alamıyorum. Artık dayanacak gücüm kalmadı” demiş, dert yanmış.
Altyapılara verilen önemin(verilen önem? haha) ne boyutlara düştüğünün açık kanıtıdır.
Sonra neden genç çıkmıyor diye kafa patlatsın binlerce vatandaş.

0 yorum:

Bu blogun sahibi kim?

Bu blogun sahibi sizsiniz, bu blogun sahibi tribünlerdir.Bu blogda yazanlar ve bu blogu yönetenler sadece sizlerin, yani gündemini belirlediğiniz tribünlerin haberlerini ve hallerini, değerlendirmelerini yapan kalemlerdir, bunun yanında spor haberleri dünyasından taraftarın ilgisini çekebilecek ''içi boş olmayan'' haberleri yakalar.. kopyalamaz, içeriğini değiştirmeden tribünlerin ilgisini çekebilecek hale getirir.