Siz, futbol oyununun bir spor olduğuna inananlar... Siz, karşınızda güçlü bir rakip varsa ve eşit koşullarda yarışılırsa oyunun anlam ve değer kazanacağını düşünenler... Siz, maçlara takımınızla özdeşleşmek, rakibinize saygı duymak ve futbol gösterisi izlemek için gidenler... Siz, ülkenin bütün sporseverleri... Birleşiniz!

19 Aralık 2009 Cumartesi

Tugay'a büyük onur

İngiltere Premier Lig'in son 10 yılına damga vuran isimler açıklanırken; futbolculuk kariyerine geçen sezon nokta koyan Tugay Kerimoğlu da listede yer almış.Bu büyük onura layık görülmüş...
Geçen sezon unutulmaz bir jübileyle yeşil sahalara veda eden ve halen İngiltere'de Manchester City'nin altyapısında antrenör olarak görev yapan Tugay, 50 kişilik listenin 47. sırasında yer almış.
İngiltere Premier Lig'in son 10 yılına damga vuran isimler listesinde ilk 10 sıra ise şöyle;
10 - Steven Gerrard - (Liverpool)
9 - Wayne Rooney - (Everton, Manchester United)
8 - Alan Shearer - (Newcastle United)
7 - Patrick Vieira - (Arsenal)
6 - Frank Lampard - (West Ham, Chelsea)
5 - Paul Scholes - (Manchester United)
4 - Dennis Bergkamp - (Arsenal)
3 - Cristiano Ronaldo - (Manchester United)
2 - Ryan Giggs - (Manchester United)
1 - Thierry Henry - (Arsenal)

0 yorum:

Bu blogun sahibi kim?

Bu blogun sahibi sizsiniz, bu blogun sahibi tribünlerdir.Bu blogda yazanlar ve bu blogu yönetenler sadece sizlerin, yani gündemini belirlediğiniz tribünlerin haberlerini ve hallerini, değerlendirmelerini yapan kalemlerdir, bunun yanında spor haberleri dünyasından taraftarın ilgisini çekebilecek ''içi boş olmayan'' haberleri yakalar.. kopyalamaz, içeriğini değiştirmeden tribünlerin ilgisini çekebilecek hale getirir.