Siz, futbol oyununun bir spor olduğuna inananlar... Siz, karşınızda güçlü bir rakip varsa ve eşit koşullarda yarışılırsa oyunun anlam ve değer kazanacağını düşünenler... Siz, maçlara takımınızla özdeşleşmek, rakibinize saygı duymak ve futbol gösterisi izlemek için gidenler... Siz, ülkenin bütün sporseverleri... Birleşiniz!

31 Aralık 2009 Perşembe

Türkiye'de M.Topuz, Avrupa'da Robinho

Daha sezon başındaki transfer döneminin bitişinin üzerinden 1 hafta bile geçmeden, Barça ile Robinho'nun anlaştığı ve devre arasında transferin gerçekleşeceği dedikoduları çıkmıştı ve bizde blogumuzda bu habere yer vermiştik, sebebi ise Robinho'nun buna dedil sayılabilecek sözler sarfetmesiydi.
"Barcelona gibi bir kulübe hayır demek hiç kolay olmaz. Onlar Avrupa şampiyonu. Ayrıca Barcelona harika bir kent Barcelona'yı ve İspanya'yı çok seviyorum" diye devam eden açıklamalar silsilesiyle Guardian'a röportaj veren Robinho, Barcelona'nın tekliften vazgeçmesi ve Robinho'yu izleyen klüp yardımcı antrenörünü İngiltere'den geri çağırması üzerine ise bu açıklamaları hiç olmamış gibi ''Barcelona'nın fazla iyi futbol oynadığını düşünüyorum, bu durum çok sürmeyecektir'' diye bir açıklama yapmış bir Brezilya televizyonunda Barcelona'ya transferi hakkında konuşulurken canlı yayınla bağlanarak.
Transferden vazgeçilmesinin ardında Mancini'nin gelişinin de etkili olduğu söyleniyor gerçi...
Türkiye'de Mehmet Topuz, Avrupa'da daha yumuşatılmış bir haliyle Robinho misali...

0 yorum:

Bu blogun sahibi kim?

Bu blogun sahibi sizsiniz, bu blogun sahibi tribünlerdir.Bu blogda yazanlar ve bu blogu yönetenler sadece sizlerin, yani gündemini belirlediğiniz tribünlerin haberlerini ve hallerini, değerlendirmelerini yapan kalemlerdir, bunun yanında spor haberleri dünyasından taraftarın ilgisini çekebilecek ''içi boş olmayan'' haberleri yakalar.. kopyalamaz, içeriğini değiştirmeden tribünlerin ilgisini çekebilecek hale getirir.