Siz, futbol oyununun bir spor olduğuna inananlar... Siz, karşınızda güçlü bir rakip varsa ve eşit koşullarda yarışılırsa oyunun anlam ve değer kazanacağını düşünenler... Siz, maçlara takımınızla özdeşleşmek, rakibinize saygı duymak ve futbol gösterisi izlemek için gidenler... Siz, ülkenin bütün sporseverleri... Birleşiniz!

25 Aralık 2009 Cuma

3'ü değil,hepsi bir arada

UEFA Pro-Lisans Güncelleme Kursu kapsamında, Turkcell Süper Lig ve Bank Asya 1.Lig'den 20'ye yakın teknik direktör Antalya'da kampa girmiş. Çalışmalarda öyle bir fotoğraf oluşmuş ki görmeye değer. İlerki 15-20 yılda ülkemiz sporunu şekillendirecek teknik adamların hepsi aynı karede diyebiliriz.Üstteki fotoğrafta; (soldan sağa) Abdullah Avcı, Nurullah Sağlam, Ünal Karaman, Tolunay Kafkas, Ertuğrul Sağlam, Raşit Çetiner, Erdoğan Arıca ve Samet Aybaba var. Bu sezonun ilk yarısına damga vuran Ertuğrul Sağlam ve Tolunay Kafkas bu kursla beraber başarılarının üstüne birşeyler daha katıp, takımlarını başarı yolunda geliştirirlerse(diğerleri de dahil) ligin 2.yarısı çok şeye gebe olacak...

Not: fotoğraflar AA'dan ve Okan Özer'in objektifinden alınmıştır.

2 yorum:

Adsız dedi ki...

Ola, what's up amigos? :)
Hope to get some help from you if I will have some quesitons.
Thanks and good luck everyone! ;)

26 Şubat 2010 07:13
Adsız dedi ki...

hello


great forum lots of lovely people just what i need


hopefully this is just what im looking for looks like i have a lot to read.

10 Nisan 2010 03:06

Bu blogun sahibi kim?

Bu blogun sahibi sizsiniz, bu blogun sahibi tribünlerdir.Bu blogda yazanlar ve bu blogu yönetenler sadece sizlerin, yani gündemini belirlediğiniz tribünlerin haberlerini ve hallerini, değerlendirmelerini yapan kalemlerdir, bunun yanında spor haberleri dünyasından taraftarın ilgisini çekebilecek ''içi boş olmayan'' haberleri yakalar.. kopyalamaz, içeriğini değiştirmeden tribünlerin ilgisini çekebilecek hale getirir.