Siz, futbol oyununun bir spor olduğuna inananlar... Siz, karşınızda güçlü bir rakip varsa ve eşit koşullarda yarışılırsa oyunun anlam ve değer kazanacağını düşünenler... Siz, maçlara takımınızla özdeşleşmek, rakibinize saygı duymak ve futbol gösterisi izlemek için gidenler... Siz, ülkenin bütün sporseverleri... Birleşiniz!

31 Aralık 2009 Perşembe

Van Der Sar'ın zor günleri

Manchester United'ın tecrübeli kalecisi Edwin van der Sar, ayak bileğindeki sakatlık nedeniyle ülkesi Hollanda'da tedavi görürken, 36 yaşındaki eşi Anne marie van Kesteren'ın beyin kanaması geçirmesi nedeniyle zor günler geçiriyor.
United yönetimi, Van der Sar'a süresiz izin verdi. Alex Ferguson, "Van der Sar için şu anda en iyi yer eşinin yanı. Kendisi takıma ne zaman isterse dönebilir. Dualarımız Anne-marıe ve Edwin ile birlikte" ifadelerini kullanmış.
Hani annesi, babası, bir aile ferdi vefat etmesine rağmen sahaya çıkan ülkemiz futbolcuları aklıma geliyor da, futbolu daha ciddiye alan İngiltere gibi ülkelerde bunun olmamasının nedeni nedir diye bir soru geliyor insanın aklına ister istemez.

0 yorum:

Bu blogun sahibi kim?

Bu blogun sahibi sizsiniz, bu blogun sahibi tribünlerdir.Bu blogda yazanlar ve bu blogu yönetenler sadece sizlerin, yani gündemini belirlediğiniz tribünlerin haberlerini ve hallerini, değerlendirmelerini yapan kalemlerdir, bunun yanında spor haberleri dünyasından taraftarın ilgisini çekebilecek ''içi boş olmayan'' haberleri yakalar.. kopyalamaz, içeriğini değiştirmeden tribünlerin ilgisini çekebilecek hale getirir.