Siz, futbol oyununun bir spor olduğuna inananlar... Siz, karşınızda güçlü bir rakip varsa ve eşit koşullarda yarışılırsa oyunun anlam ve değer kazanacağını düşünenler... Siz, maçlara takımınızla özdeşleşmek, rakibinize saygı duymak ve futbol gösterisi izlemek için gidenler... Siz, ülkenin bütün sporseverleri... Birleşiniz!

8 Ocak 2010 Cuma

Bir efsane bırakıyor...

İngiliz The Sun Gazetesi'nin özel haber diyerek okurlarına duyurduğu gelişmeye göre, İngiliz futbolunun önemli isimlerinden Gary Neville(fotoğrafta sağda) sezon sonunda kramponlarını asacak.
Gazete, sözleşmesi Haziran ayında bitecek olan ve 18 yıldır kırmızı şeytanların formasını giyen Neville'a Manchester yönetimin de henüz kontrat yenileme teklifi yapmamasının bu kararda büyük bir etkisinin olduğunu iddia etmiş.
Manchester yönetimi Ryan Giggs ve Paul Scholes gibi tecrübeli isimlerinin sözleşmelerini 1 yıl uzatmıştı.
34 yaşındaki Neville, son iki sezondur sakatlıklarla boğuşuyordu.

0 yorum:

Bu blogun sahibi kim?

Bu blogun sahibi sizsiniz, bu blogun sahibi tribünlerdir.Bu blogda yazanlar ve bu blogu yönetenler sadece sizlerin, yani gündemini belirlediğiniz tribünlerin haberlerini ve hallerini, değerlendirmelerini yapan kalemlerdir, bunun yanında spor haberleri dünyasından taraftarın ilgisini çekebilecek ''içi boş olmayan'' haberleri yakalar.. kopyalamaz, içeriğini değiştirmeden tribünlerin ilgisini çekebilecek hale getirir.