Siz, futbol oyununun bir spor olduğuna inananlar... Siz, karşınızda güçlü bir rakip varsa ve eşit koşullarda yarışılırsa oyunun anlam ve değer kazanacağını düşünenler... Siz, maçlara takımınızla özdeşleşmek, rakibinize saygı duymak ve futbol gösterisi izlemek için gidenler... Siz, ülkenin bütün sporseverleri... Birleşiniz!

26 Ocak 2010 Salı

Çağrı!

Daha önce blogda Tekel İşçilerinin eylemi ile ilgili bir çağrıya yer vermiştik. Bu çağrılara sessiz kalınmadı ve bazı desteklerin tribünlerimizden geldiğini hepberaber gördük.Şimdi asıl çağrıyı yapma zamanı geldi.
Önümüzdeki Perşembe günü(28 Ocak 2010) saat 18.00'da 6 ilde Türk-İş Sendikası taraftar gruplarını ağırlayacak daha doğrusu gruplardan katılım göstermek isteyen kesimleri.
Bu iller Ankara,İstanbul,İzmir,Adana,Bursa ve Diyarbakır.Bu illerde yaşayan veya yakın illerde olup da destek olmak isteyen arkadaşları o gün o saatte sendika binasına bekliyoruz.
Bu eylemin ideolojik bir eylem olmadığını oradaki insanların iyi niyeti ve çabası göstermiştir, buna tribünlerden destek olmanın yolu bir pankart(açlık grevi yapanlara sadece bir pankart) veya pankartla stada doğru yapılan bir yürüyüş dahi olabilir.
Toplantılarda bunlar konuşulacak, işçilerle beraber.
Katkı sağlamak isteyen arkadaşlar mail adresimizden bizlere ulaşarak kendi illerinde yapılacak toplantıya katılım hususunda bilgi edinebilirler.

Deert çok, hemdert yok
Yüreklerin kulakları sağır!
Hava kurşun gibi ağır...

0 yorum:

Bu blogun sahibi kim?

Bu blogun sahibi sizsiniz, bu blogun sahibi tribünlerdir.Bu blogda yazanlar ve bu blogu yönetenler sadece sizlerin, yani gündemini belirlediğiniz tribünlerin haberlerini ve hallerini, değerlendirmelerini yapan kalemlerdir, bunun yanında spor haberleri dünyasından taraftarın ilgisini çekebilecek ''içi boş olmayan'' haberleri yakalar.. kopyalamaz, içeriğini değiştirmeden tribünlerin ilgisini çekebilecek hale getirir.