Siz, futbol oyununun bir spor olduğuna inananlar... Siz, karşınızda güçlü bir rakip varsa ve eşit koşullarda yarışılırsa oyunun anlam ve değer kazanacağını düşünenler... Siz, maçlara takımınızla özdeşleşmek, rakibinize saygı duymak ve futbol gösterisi izlemek için gidenler... Siz, ülkenin bütün sporseverleri... Birleşiniz!

21 Ocak 2010 Perşembe

En karlı yatırım aracı: MESUT ÖZİL

Werder Bremen'in Türk asıllı yıldızı Mesut Özil'in bonservis bedeli, bir yıl içinde ikiye katladı ve 20 milyon euroya ulaştı.
Avrupa'nın dev kulüplerinin gözdesi durumunda olan Mesut Özil, önümüzdeki yaz bir başka kulübe transfer olması halinde kulübü Werder Bremen'e de hatırı sayılır bir para kazandırmış olacak.
Geçen yıl borsanın yüzde 84.56, külçe altının 26.03 ve mevduat faizinin yüzde 9.42 oranında reel getiri sağladığı düşünüldüğünde Alman kulübü, 2008 yılında 5 milyon euro bonservis bedeli karşılığında renklerine bağladığı Mesut Özil'den yüzde 300 kar sağlamış olacak.
Ne rakam ama..bizim ülkemiz de de bu rakamlar gröülüyor.Ama genelde tam tersine, zarar hanesinde.

0 yorum:

Bu blogun sahibi kim?

Bu blogun sahibi sizsiniz, bu blogun sahibi tribünlerdir.Bu blogda yazanlar ve bu blogu yönetenler sadece sizlerin, yani gündemini belirlediğiniz tribünlerin haberlerini ve hallerini, değerlendirmelerini yapan kalemlerdir, bunun yanında spor haberleri dünyasından taraftarın ilgisini çekebilecek ''içi boş olmayan'' haberleri yakalar.. kopyalamaz, içeriğini değiştirmeden tribünlerin ilgisini çekebilecek hale getirir.