Siz, futbol oyununun bir spor olduğuna inananlar... Siz, karşınızda güçlü bir rakip varsa ve eşit koşullarda yarışılırsa oyunun anlam ve değer kazanacağını düşünenler... Siz, maçlara takımınızla özdeşleşmek, rakibinize saygı duymak ve futbol gösterisi izlemek için gidenler... Siz, ülkenin bütün sporseverleri... Birleşiniz!

26 Ocak 2010 Salı

Futbolcu ve eşleri#3

Serimizin 3.sünde konuğumuz Real Madrid'in yaşayan ve hala top koşturan efsanesi sayabileceğimiz Raul ve eşi Mamen Sanz.
Mamen Sanz da çoğu futbolcu eşinin olduğu gibi top model yani manken.Raul'la evlenmeden önce verdiği pozlarla yeni pozları arasında ciddi bir fark olduğunu araştırırken farkettim. Bu da Raul'un yapısı hakkında biraz bilgi sahibi yapıyor bizleri, kıskanç demekki.
Ne ilginçtir ki Real Madrid'in efsanesi sayılabilecek diğer bir futbolcu olan Miguel Angel Salgado Fernandez de gönlünü Sanz soyadlı bir bayana kaptırmıştı.Hem de onun eşi Real Madrid'in Fiorentina Perez'den önceki başkanı olan Lorenzo Sanz'ın kızıydı.
Mamen Sanz da onun kardeşi falan mıdır orasını öğrenemedim.

0 yorum:

Bu blogun sahibi kim?

Bu blogun sahibi sizsiniz, bu blogun sahibi tribünlerdir.Bu blogda yazanlar ve bu blogu yönetenler sadece sizlerin, yani gündemini belirlediğiniz tribünlerin haberlerini ve hallerini, değerlendirmelerini yapan kalemlerdir, bunun yanında spor haberleri dünyasından taraftarın ilgisini çekebilecek ''içi boş olmayan'' haberleri yakalar.. kopyalamaz, içeriğini değiştirmeden tribünlerin ilgisini çekebilecek hale getirir.