Siz, futbol oyununun bir spor olduğuna inananlar... Siz, karşınızda güçlü bir rakip varsa ve eşit koşullarda yarışılırsa oyunun anlam ve değer kazanacağını düşünenler... Siz, maçlara takımınızla özdeşleşmek, rakibinize saygı duymak ve futbol gösterisi izlemek için gidenler... Siz, ülkenin bütün sporseverleri... Birleşiniz!

22 Ocak 2010 Cuma

Galatasaray Sağlık Kurulu'nda neler dönüyor?

Gençlerbirliği'nin ara transferde Galatasaray'dan transfer ettiği Serkan Çalık ve Alparslan Erdem, Galatasaray Kulübünün doktorları yüzünden sakatlıktan kurtulamadıklarını söylemişler.Serkan ve Alparslan,yaptıkları açıklamada, uzun süren sakatlıklar, yanlış teşhis ve tedaviler sonucu uzun süre sahalardan uzak kaldıklarını belirtmiş.
Sakatlığına doğru teşhisi Gençlerbirliği Kulübü Sağlık Kurulu Başkanı Prof. Dr. Emin Ergen'in koyduğunu söyleyen Alparslan, ''Emin hocamı tanımamış olsam ve Gençlerbirliği'ne transferim gündeme gelmemiş olsa, yani bu teşhis ve tedavide 1-2 hafta geç kalsam futbol hayatım bitebilirdi'' demiş.
Hatırlanacağı üzere, Baros'da tesislerde tedavi görürken tedavisinin bir türlü doğru seyretmediğini gerekçe göstererek Almanya'ya gitmiş ve tedavisine orada devam edilmişti.
Linderoth'un da bu yönde tedavide geç kalındığına yönelik bazı demeçleri var.
Burada bir soru sormak gerekiyor, neler dönüyor?
Galatasaray, futbolcularının sağlığını belirleyen bu kurulunu denetleyici bir güç bulup hatalıları(varsa) tespit etmeli.
Yoksa daha çok şey için geç kalınabilir, bizden söylemesi.

0 yorum:

Bu blogun sahibi kim?

Bu blogun sahibi sizsiniz, bu blogun sahibi tribünlerdir.Bu blogda yazanlar ve bu blogu yönetenler sadece sizlerin, yani gündemini belirlediğiniz tribünlerin haberlerini ve hallerini, değerlendirmelerini yapan kalemlerdir, bunun yanında spor haberleri dünyasından taraftarın ilgisini çekebilecek ''içi boş olmayan'' haberleri yakalar.. kopyalamaz, içeriğini değiştirmeden tribünlerin ilgisini çekebilecek hale getirir.