Siz, futbol oyununun bir spor olduğuna inananlar... Siz, karşınızda güçlü bir rakip varsa ve eşit koşullarda yarışılırsa oyunun anlam ve değer kazanacağını düşünenler... Siz, maçlara takımınızla özdeşleşmek, rakibinize saygı duymak ve futbol gösterisi izlemek için gidenler... Siz, ülkenin bütün sporseverleri... Birleşiniz!

12 Ocak 2010 Salı

Hakemler Ford'a, Futbolcu Porsche'a!

Hakemin Sesi Dergisi, Süper Lig’de düdük çalan hakemler ile bazı yıldız oyuncuların kullandıkları arabaları karşılaştırmış.Derginin editörü Ercan Durna tarafından yapılan araştırmada Süper Lig hakemlerinin önemli bölümünün mütevazı arabalara bindiklerini, pek çoğunun yaşının da çocuklarıyla eş olduğu gözle önüne serilmiş.
Merkez Hakem Kurulu Başkanı Oğuz Sarvan, Renault Scenic kullanırken, Başkan Vekili Yüksel Okçuoğlu Kia Cerato; MHK üyeleri Zihni Aksoy Honda Civic; Galip Bitigen Renault Clio; Sadettin Güler ise Citroen araca biniyor.
Rusya’nın Rubin Kazan takımında forma giyen Gökdeniz Karadeniz Mustang GT2; Ayhan Akman BMW X5; Hakan Balta Audi TT; Sabri Sarıoğlu Range Rover Sport; Matias Delgado Lamborghini; Servet Çetin Audi Q7; Arda Turan Porsche 4S Carrera; Volkan Demirel Lamborghini ve Nihat Kahveci Porsche 911 GT2 model araba kullanıyor. Bu araçların en ucuzunun fiyatı ise 150-200 bin TL’den başlıyor.
Hakemler ve arabaları ise şöyle;
Ford Focus: Cüneyt Çakır, Kuddusi Müftüoğlu, Koray Gencerler, Deniz Çoban, Hüseyin Sabancı, Mustafa Öğretmenoğlu
Skoda Octavia: Bülent Yıldırım
Opel Astra: Hüseyin Göçek, Bünyamin Gezer, M.Kamil Abitoğlu, Özgür Yankaya.
Opel Corsa: Fırat Aydınus, Aytekin Durmaz, Hakan Özkan, Zafer Demir
BMW 3.18i: Tolga Özkalfa, Gökhan Güneşer, İlker Meral.
Peugout 306: Yunus Yıldırım
Peugout 206: Serkan Çınar
Renault Megan: Abdullah Yılmaz
Volvo: İlker Meral (2.arabası), Mete Kalkavan
Hundai i-10: Hakan Ceylan
Renault Clio: M.İlker Coşkun
Toyota Yaris: Özgüç Türkalp
Audi A4: Çağatay Şahan
Fiat Punto: Suat Arslanboğa
Wolkswagen Passat: Nihat Akman
Chevrolet Cruze: Fethi Serkan Koçak

0 yorum:

Bu blogun sahibi kim?

Bu blogun sahibi sizsiniz, bu blogun sahibi tribünlerdir.Bu blogda yazanlar ve bu blogu yönetenler sadece sizlerin, yani gündemini belirlediğiniz tribünlerin haberlerini ve hallerini, değerlendirmelerini yapan kalemlerdir, bunun yanında spor haberleri dünyasından taraftarın ilgisini çekebilecek ''içi boş olmayan'' haberleri yakalar.. kopyalamaz, içeriğini değiştirmeden tribünlerin ilgisini çekebilecek hale getirir.